ARISTON YENİ ÜRÜNLERİYLE ÇOK İDDİALI

Editör
11.10.2011

Ev ve endüstriyel alanların ısıtma ve sıcak su ihtiyacına entegre çözümler sunan yenilenebilir enerji teknolojileri, kombi ve termosifon ürünleri ile pazarın güçlü üreticileri arasında yer alan Ariston Thermo Group, enerji verimliliğinin ve modern dizaynın buluşma adresi olmaya devam ediyor.

Ariston’dan 3 yeni ürün Avrupa ile eş zamanda Türkiye’de…

Yeni nesil ürünü NEXT hermetik şofbeni Türkiye’de de satışa sunan Ariston şimdi ise yeni sezonda müşterilerine sunacağı EGIS PLUS ve MATIS kombilerini tanıtıyor.

İleri teknolojinin mükemmel tasarımlarla buluştuğu yeni kombi modelleri, tüketicilerin hem kalite hem de ekonomi konusunda beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

Konfor beklentisi yüksek tüketiciler için ideal çözüm Egis Plus’ta;

Geniş dijital ekranı ve 3* verim sınıfı ile öne çıkan ürün, çekici bir tasarıma ve sezgisel bir kullanıcı ara yüzüne sahiptir. Çok fonksiyonlu LCD ekranı, çift eşanjör teknolojisi, kompakt tasarımı, kodlar vasıtasıyla otomatik arıza teşhis fonksiyonu ve güneş enerjisi sistemi kontrollerine bağlanmaya hazır donanımı ile tüketicisine kusursuz hizmet veren Egis Plus Ariston´un yeni ürün platformunun ilk üyesi olarak piyasaya sunulmaktadır.

Standart ürün segmentindeki tüm beklentiler Matis ile karşılanacak…

Ledli gösterge sistemiyle  3* verim sınıfı, küçük boyutları ve  sessiz çalışma özellikleri ile öne çıkan Matis, ledli kumanda paneli ve otomatik arıza teşhis sistemi ile pratik kullanım sağlayan ürün olarak tasarlanmıştır.

Yüksek teknolojik özellikleriyle Next Hermetik Şofben…

11 ve 14 litre kapasitelerde 2 farklı modeli bulunan NEXT hermetik şofbene komutlar, pratik kullanım özelliğine sahip dijital ekranı üzerinden veriliyor. Enerjiyi  %90’ın üzerinde verimli kullanarak düşük gaz tüketimiyle yüksek verim sağlayan ürün,  güneş enerji sistemi ile de kullanıma uyumlu. 

Akıllı şofben, alevin sönmesi durumunda otomatik olarak gazı kesiyor, suyun aşırı basınçlı olması durumunda ise basınç valfi devreye girerek basıncı kontrol altına alıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account