Crown Tower'da Ekim Sonuna Kadar %8 İndirim

Editör
11.10.2011

Babacan Yapı ‘nın Beylikdüzü bölgesinde inşa ettiği Crown Tower projesinde, 30 ekim tarihine kadar geçerli olacak ön ve güney cephe dairelerde %8 indirim kampanyası başladı. Sınırlı sayıda geçerli olacak kampanyada başvuruları şimdi alan firma, peşinatı da teslim de ödetiyor.

Beylikdüzü’nde otoban E-5 ve metrobüsün tam odak noktası konumunda inşa edilen Crown Tower projesinde 29 Ekim’de açılması planan metrobüs ile beraber, E-5 ve metrobüse 5 dk. yürüme mesafesinde ulaşım sağlanıyor.

Kaba inşaatının tamamlandığı projede, dış montalama ile beraber iç dizaynlarda alçı ve sıva çalışmaları devam ediyor. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Babacan ‘Projemizde statik ve uygulama planlaması tam istediğimiz gibi ilerledi, konum olarak Beylikdüzü’nün tam kalbine inşa ettiğimiz projemizde, bu zamana kadar çok hızlı bir satış grafiği yakaladık. Marka dinamiğimizi koruyarak ilerlediğimiz, Crown marka zincirinde halkalarımız çoğalırken, uygun ödeme planları ve fiyatlarla doğru hedefe koşuyoruz. Önünde imar çalışması olmayan, Beylikdüzü ve deniz manzarısına hakimi komple yakaladığımız ön ve güney cephede bulunan 143 metrekare 2+1 ve 182 metrekare 3+1 dairelerimizde 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak ’"%8 indirimle şimdi al teslimde öde" ‘kampanyamızda satış oranının %90 ını tamamlamayı hedefliyoruz’ dedi.

Bölgede VIP residence olarak, bayrağı taşıyan Crown Tower’da daire sahiplerine hotel hizmeti sunuluyor. Resepsiyonunuzda uyandırma servisi, valet concierge, house keepıng, catring, living room, roof launge, fıtness, sauna ,spa, Türk hamamı, çocuk oyun klüpleri, açık yüzme havuzu, tenis kortu, verandalar, açık kapalı otopark vale parking sistemiyle hizmet sunuyor.

‘0 peşinat, 0 ara ödeme’ ile satışların yoğun bir şekilde devam ettiği projede, uygun ödeme planlarıyla, %8 indirimli fiyatlar ve ‘şimdi al, teslimde öde ‘kampanyası projenin cazibesini artırıyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account