Bien Seramik İstanbul temalı standı ile Cersaie’de büyük beğeni topladı

Editör
10.10.2011

Her tasarımına kendi imzasını atan, her yeni koleksiyonuyla kendi çizgisini oluşturan Bien Seramik,dünya kültür başkentleri arasında sayılan İstanbul’un simgeleriyle bütünleştirdiği 3 boyutlu dijital ürünlerini geçmiş yıllardakinden farklı ve çarpıcı bir sunumla standına taşıdı.

Bien Seramik,20-24 Eylül 2011 tarihleri arasında İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenecek olan CERSAIE Uluslararası Seramik ve Banyo Fuarı’nda diğer dünya devi seramik firmalarıyla birlikte 19.hol C72 – D71 no.lu stantta yerini aldı.

Seramik-banyo-aksesuar alanında dünya çapındaki en kapsamlı fuar olan CERSAIE Uluslararası Seramik ve Banyo Fuarı, seramik sektörü açısından küresel trendlerin belirlendiği ve tüm kıtalardan ziyaretçi ve katılımcıların bulunduğu çok önemli bir organizasyon olmakla beraber,dünya çapında 948 seramik firmasının katıldığı bu etkinlikte yer alan Bien Seramikfuarda ürünlerini dünya platformunda sergileyerek ve küresel seramik sektöründe yerini alarak, yeni ihracat ülke ve firmalarıyla iletişime geçme şansını elde etti ve kaliteden ödün vermeyen yepyeni teknolojilerle üretilmiş birbirinden şık ürünlerini dünya pazarının beğenisine sundu.

İstanbul temalı standında 86 farklı serisi, 490 ürününü gerek profesyonellerle gerek ziyaretçilerle buluşturan olan Bien Seramik görsel güzellikteki standında İstanbul’un kendi dokusu gibi birbirinden farklı ve dikkat çekici dokuları bir arada sunarak ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı.

1001 gece masallarından rüya sarayların gerçek alemdeki izdüşümünü Elhamra serisi ile yansıtırken, mekanlara asillik ve zarafeti İnci serisi ile yansıtacak. İstanbul şehrinin kendi dokusu gibi geleneksel ve modern yapıyı da ürünlerinde bir araya getiren firma böyle bir seriyi Barça adıyla taçlandırmakta.

Kendi ülkesinden çıkıp ürünlerini farklı kıtalara yayan Bien Seramik üretimini hem kendi ülkesinin hem de dünyanın güzelliklerinden esinlenerek gerçekleştirmekte, ürünlerine de bu güzelliklerin isimlerini vermektedir.

İtalya’nın doğa güzelliklerinden Kapri adasının ismini verdiği seride mermerin dokusunu toprak renkleri ile sunarken, İspanya’nın denizin aynası anlamına gelen turistik şehri Almeria’dan adını alan serisi ise mekanlarında soft bir görünüm elde etmek isteyenler için ideal.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account