Klasik ve Modern, Yemek Odanızda Buluşuyor

Editör
10.10.2011

Lazzoni, Onni koleksiyonunda yer alan yemek odasında; klasik öğeleri, modern ve sade tarzı ile buluşturarak özel bir konsept oluşturuyor. Bu yemek odası, özellikle, klasik ve modern tarzı bir arada kullanmayı tercih eden genç çiftler için cazip bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

Lazzoni Yemek Odasında; beyaz lake formdan forma girerken, detaylar ön plana çıkıyor ve sonsuzluk hissi içinde, huzur dile geliyor. Bütün asaleti ile hayatın renklerine yer açan beyaz yemek odası, salonlardaki atmosferi değiştiriyor.

Tamamen beyaz üzerine çalışılan yemek odasında, mobilyalara parlak ve pürüzsüz bir yüzey kazandıran lake, estetik ve çarpıcı bir görünüm sağlıyor.

Feminen hatlara ve zarif kıvrımlara sahip bu çalışma, klasik tarzın karakteristik özellikleri ile modernist çizgileri buluşturuyor. Sandalyenin sırt kısmındaki kapitone uygulaması ve kavisli form, konsept ile bütünlük oluşturuyor. Sandalyenin döşemesinde Lazzoni kartelasında yer alan 200’ün üzerindeki kumaş çeşidi arasında seçim yapılabiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account