TEPE HOME, KONFORUN VE EV MODASININ TANIMINI OTURMA GRUPLARIYLA YAPIYOR.

Editör
10.10.2011

Ev ve ofis mobilyasıyla ev aksesuarının birlikte sunulması uygulamasının Türkiye’deki öncüsü olan Tepe Home’un zengin ürün gamı arasında önemli bir yer edinen oturma grupları, sonbahar ve kış aylarında evlerinde değişiklik yapmak isteyenleri bekliyor.

Sekiz farklı konseptteki oturma grubu koleksiyonu ile sekiz farklı tarza hitap edebilen Tepe Home; müşterilerine, seçtikleri modele ithal veya yerli kumaş seçebilme özgürlüğü tanıyor.
 
Koleksiyonların tamamına bakıldığında, deri koltuklar, puflar, klasik koltuklar, berjerler, country gruplar, modüler parçalı koltuk setleri; ithal ve yerli kumaşlar öne çıkıyor. Tüm koleksiyonlarda kullanılan süet, deri, keten ve farklı kumaş alternatifleri, farklı renk cila opsiyonları ile uygulanabiliyor.
 
HER KONSEPT FARKLI BİR TARZA HİTAP EDİYOR

·         Koleksiyonda; modern çizgide ahşap grupları, genç kesime hitap edecek deri ve kumaş koltuk takımlarının yanı sıra; çocuklu ailelerin ilgisini çekecek konseptler de yerini alıyor.

·         Sahil evleri için ithal goblen ve ithal keten kumaşlarla hazırlanan bir başka koleksiyon, evini country tarzda döşemek isteyenlere hitap ederken; doğal ahşap ile lakenin bir arada kullanıldığı kategori, günlük yaşamında doğallık ile modernliği bir arada kullanmak isteyenlere hitap ediyor.

·         Klasikten vazgeçemeyenlerin tutkusu olan maun renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı klasik yemek ve oturma grupları, Tepe Home’un bir diğer kategorisinin çizgisini belirliyor.

·         Ekonomik segmentin beklentilerine cevap veren stüdyo grubu, zengin bir ürün yelpazesine sahip.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account