“Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu”nun Onuncusunu “Binalarda Enerji Verimliliği ve Sürdürülebilirlik” temasıyla İstanbul’da Gerçekleştirecek...

Editör
10.10.2011

Bu yıl 10.su düzenlenecek olan “Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu” 30 Nisan - 2 Mayıs 2012 tarihleri arasında İstanbul’da “Binalarda Enerji Verimliliği ve Sürdürülebilirlik” temasıyla gerçekleştirilecek.

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD) tarafından iki yılda bir düzenlenen “Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu” ulusal ve uluslararası kuruluşların destekleri ile yurtiçi - yurtdışı üniversite ve firma temsilcilerinin katkılarıyla gerçekleştirilmektedir.

“Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu”,ısıtma, soğutma,havalandırma,iklimlendirme ve sıhhi tesisat alanlarında bilimsel ve teknolojik gelişmeleri paylaşmak ve tartışabilmek, ayrıca tasarımcı, uygulayıcı, araştırma ve işletmecilerin deneyimlerinden faydalanabilmek adına düzenlenen bir platformdur. 

TTMD’nin ev sahipliğinde 10.su gerçekleştirilecek olan sempozyumda, teknolojik gelişmelerin aktarılması ve yeni ürünlerin sergilenmesi, sektör profesyonelleri için önemli bir platform sağlamaktadır.

“Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu” ana başlıkları;

1.    Yapılarda Isıtma, İklimlendirme ve Havalandırma Tesisatı Uygulamaları
2.    İç Hava Kalitesi ve Konfor Şartları
3.    Sıhhi Tesisat
4.    Enerji Ekonomisi ve Çevre
5.    Kontrol ve Bina Yönetim Sistemleri
6.    Soğutma
7.    Yapı Fiziği
8.    Yapılarda Güvenlik ve Koruma
9.    Modelleme ve Yazılımlar
10.   Yapı Tasarımı ve Uygulamalarda Proje Yönetimi
11.    Enerji Verimli Binalar
12.    Yenilenebilir Enerji ve Uygulamaları
Hijyenik Tesisat Uygulamaları

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account