Yıllardır tasarrufu, sağlığı, estetiği ve konforu bir arada sunan E.C.A. 2011 yılı yurtdışı seyahat ödüllü satış kampanyasına katılan başarılı bayileri ile birlikte Los Angeles ve Las Vegas seyahati gerçekleştirdi

Editör
07.10.2011

Yıllardır tasarrufu, sağlığı, estetiği ve konforu bir arada sunan E.C.A.  2011 yılı yurtdışı seyahat ödüllü satış kampanyasına katılan başarılı bayileri ile birlikte Los Angeles ve Las Vegas seyahati gerçekleştirdi.

E.C.A, 2011 yılı yurtdışı seyahat ödüllü satış kampanyasına katılan başarılı bayileri ile birlikte dünyanın en büyük 6. ekonomisine sahip, ABD’nin Kaliforniya Eyaletinde bulunan dünyaca meşhur şehri Los Angeles ve Nevada  Eyaletinde  bulunan eğlence yerleriyle ünlü Las Vegas şehrine seyahat düzenledi.

Los Angeles’da hep birlikte tarihsel ve kültürel geziler yapıldı. Şehir turunda, önce Walt Disney Tiyatrosu’nu ve hemen arkasında King Kong ve Supermen filmlerine sahne olmuş Belediye Binası görüldü. Zengin ve ünlülerin yaşadığı birçok diziye ve filme mekan olmuş, her köşe başında bir lüks aracın bulunduğu Beverly Hills ve Tiffany, Armani, Vuitton gibi ünlü markaların bulunduğu Rodeo Drive’da  gezildi. Şehir turunun en önemli noktası elbette ki yıldızlar ile dolu ‘Şöhretler Yolu’, Kodak Tiyatrosu ve Hollywood Bulvarı’ydı.

Dünya sinema endüstrisindeki film ve dizilerin %90’ının çekildiği sahne ve platoların olduğu 1964 yılından bu yana halka açık olan Universal Stüdyo’larında çeşitli filmlerin çekim teknikleri hakkında bilgilenildi ve seyredilen show’larda çocuklar gibi eğlenildi. Los Angeles gezisinin son gününde San Gabriel Vadisi içindeki en büyük şehir olan, güzel lokantalar ve sanat merkezleriyle dolu Pasadena’daydı.

Gezinin 5.günü olan 16 Mayıs’ta Nevada  eyaletinde  bulunan Mojave Çölü  üzerinde kurulu, kumar  ve eğlence yerleriyle ünlü bir kent olan Las Vegas’a geçildi.

3 gecelik Las Vegas gezisi boyunca, yapıldığı yıl 5500 odası ile dünyanın en büyük oteli olan MGM Grand’da kalındı. Ama şehirdeki tematik otellerin de neredeyse tamamını görme imkanı oldu. Üzerindeki roller coaster’ı ile meşhur; Newyork Newyork Otel, belki de en meşhurlarından biri olan İtalyan tarzı dekore edilmiş ve Ocean's Eleven ve Ocean's Twelve adlı macera filmlerine de mekân olan Bellagio Oteli'de görüldü.

Amerika’nın bu gizemli şehirlerinde tatlı anılar bırakarak ülkemize geri dönüş yapıldı.
  

Los Angeles ve Las Vegas herkesi büyüledi. Gezi, unutulmaz bir gece şovu eşliğinde gerçekleştirilen son gece gala yemeği ile tamamlandı. Bu büyüleyici seyahatte bayilerimize eşlik eden ELMOR A.Ş. (Elmor Tesisat Malzemesi Ticaret A.Ş.)’nin Genel Müdürü Hakan Günderen ile Pazarlama ve Planlama Müdürü Hakan Ürün eşlik ettiler.

Kaynak: İnşaat & Yatırım DergisiKAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account