Evdeki Gurmelere SMEG’den İndirimli Kuzine

Editör
07.10.2011

Evdeki Gurmelere SMEG’den İndirimli Kuzine  

Tasarım ve teknolojiyi buluşturan sıra dışı ürünlerle, renkli ve farklı bir yaşam tarzı sunan İtalyan SMEG, geleneğin profesyonelliğe dönüşmesinin önemli simgelerinden olan kuzineleri,  cazip fiyat avantajlarıyla evlerin mutfaklarına taşıyor. SMEG kuzineler, yüzde 25’lik indirim avantajı ile 4.620.00 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Geçmişte sadece büyük ve lüks evler ile malikanelerin mutfakları ile özdeşleştirilen kuzineler, şimdi modern yaşam kültürüne sahip konutların da kapısını çalıyor. Üstün teknolojik özellikleri ve birbirinden şık tasarımları ile amatör gurmelere evlerinin mutfaklarında gastronomi harikaları yaratma fırsatı sunan SMEG kuzineler, erişilebilir fiyatlarıyla da fark yaratıyor.

SMEG Türkiye Distribütörü Boğaziçi İthalat, İtalyan SMEG kuzinelerin 4’ü yeni 8 farklı modelinde “indirim kampanyası” başlattı. Perakende satış fiyatları 6.300.00 lira ile 7.250.00 lira arasında değişen SMEG kuzinelerin fiyatları, kampanya süresince 4.620.00 lira ile 5.490.00 lira arasında uygulanacak. Böylece kampanya kapsamında SMEG kuzine satın alanlar 1.680.00 lira ile 1.760.00 lira arasında fiyat avantajı elde etmiş olacaklar.

95 litreden 109 litreye kadar seçenekler…


Boğaziçi İthalat’ın “indirim kampanyası”nda yer alan SMEG’in dört yeni kuzine modelinden ikisi, çift fırın özelliğine sahip bulunuyor. Klasik kuzine serisinde, şarap kırmızı ve siyah renk seçenekleri bulunan A enerji sınıfı kuzinelerin, ana fırınları A sınıfı üzerinden de yüzde 20 enerji tasarrufu sağlıyor. Toplam hacmi 95 litre olan kuzineler, LED elektronik saat ve programlayıcısı, soğutma fanı ve saklama çekmecesi gibi teknoloji ve konfor özelliklere sahip bulunuyor. 5 gözlü gazlı ocağı, dayanıklı ızgarası ve 4 fonksiyonlu 27 litre, ızgara raflı küçük fırına sahip SMEG Klasik kuzinelerde, 9 fonksiyonlu 68 litrelik ana fırının Vapor clean (buharla temizleme) özelliği de yer alıyor. A Enerji sınıfı diğer iki yeni model de 92 ve 96 litrelik tek fırınlı, ocaklı ve ızgaralı olma özellikleri taşıyor. Kampanya kapsamındaki diğer dört kuzine modelinin hacmi ise 96 litreden 109 litreye kadar çıkıyor.

SMEG’in Türkiye Distribütörü Boğaziçi İthalat, kampanyadakiler de dahil olmak üzere SMEG kuzine modellerini, Türkiye’de 40’a yakın satış noktasında tüketici ile buluşturuyor. Boğaziçi İthalat ayrıca SMEG’in güncel tüm ürünlerini, İstanbul’da Beşiktaş Balmumcu’daki showroom’u Info’da sergiliyor. Satış gerçekleştirilmeyen SMEG Info’da, tüketicilere tüm SMEG ürünleri ile ilgili ihtiyaç duydukları bilgiler ürünler üzerinde anlatılıyor.

Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account