Binalarda Şimdi Seranit Zamanı

Editör
07.10.2011

Binalarda Şimdi Seranit Zamanı

Lider porselen karo üreticisi Seranit, iç ve dış mekanlar için ileri teknoloji ile geliştirilen, modern ve estetik çözümler sunmayı sürdürüyor. Seranit’in en ilgi gören ürünlerinden ARC ve Belgium Stone, uygulama alanlarına yönelik üstün özellikleri ile dikkat çekiyor.

Porselen karo sektörünün lider üreticilerinden biri olan Seranit, yenilikçi yaklaşımının izlerini taşıyan serileri ile bilgi birikimini, uzmanlığını iç ve dış mekanlara taşımaya devam ediyor. Yıllardır Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında dış cephe ve iç mekan uygulamalarını başarıyla yürüten Seranit, farklı renk ve bitiş seçenekleri, geniş yelpazede sunduğu ebat alternatifleri ile tasarımda seçme özgürlüğünü doyasıya yaşatıyor. ARC ve Belgium Stone, son dönemde Seranit’in en çok ilgi gören ürünleri arasında yer alıyor.

ARC Dayanıklılığı ile kalabalıklara meydan okuyor


Seranit’in iç mekan ürünü ARC, tasarımı ve renk alternatiflerinin fazla olmasının yanı sıra dayanıklılığı, kaymazlık ve aşınmazlık değerleri ile özellikle AVM, hastane, mağaza ve havaalanı gibi kalabalık mekanlar için tercih ediliyor. 30x60, 46x46, 60x60 ve 60x120 cm ebatlarında üretilen ARC, mat ve lappato yüzey bitişleri ile sunuluyor. Beyaz, siyah, krem, gri, kahve, vizon, yeşil ve sarı renkleri ile mimari çözümlerde esneklik sunuyor, tasarımda sadelik ve şıklık arayanların beklentilerini karşılıyor.

Belgium Stone, mekanlarda fark yaratıyor.


Seramik sektöründe birbirinden çarpıcı tasarım ve serileriyle dikkat çeken Seranit,  Belgium Stone ürünü ile mekanlarda fark yaratıyor.

Serahome konsepti içinde tasarlanan Belgium Stone, kendine has doğal ve özel dokusu ile mekanlarda bambaşka bir hava estiriyor.  Belgium Stone 30x30, 30x60, 46x46,60x60,30x120 ve 60x120 cm ebatlarında mat olarak üretiliyor. İç ve dış mekan kaplamalarında çok farklı uygulama alanlarına sahip olan Belgium Stone şıklığı ve modern görünümü ile göz dolduruyor.

Sektöründe ilklere imza atan Seranit, tüm mekanlarda kullanılabilen, şık ve modern ürünler sunmaya devam ediyor.

Seranit

Seranit Granit Seramik Sanayi Ticaret A.Ş. Türkiye’nin ilk Teknik Porselen üreten fabrikası olarak Bilecik Organize Sanayi Bölgesinde 1992 yılında kurulmuş, 1993 yılında üretim faaliyetine başlamıştır. 55 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplamda 102 bin metrekarelik bir alanda faaliyetini sürdürmekte olan SERANİT’in kapasitesi 8,5 milyon metrekareye ulaşmıştır. Sahip olduğu üretim teknolojileri ile dünya teknik porselen üreticileri arasında saygın bir yer edinen SERANİT, bünyesinde gerçekleştirdiği AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları sayesinde birçok ilk’e de imza atmıştır.

Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account