apı sektöründe Alman kalite ve normlarını Türkiye'ye taşıyan BB Group Homes, Bodrum'un ilk rezidans projesi olan Adlon Residence'ın lansman toplantısını Sapphire'in seyir terasında gerçekleştirdi.

Editör
06.10.2011

Almanya'da New Kranzler Eck Berlin, DBB Berlin, The Ritz-Carlton Berlin, Sat1 Mediencentrum projelerinde adından söz ettiren Türk şirketi BB Group Homes, inşaat sektöründe üç kuşak boyunca sadece Almanya'da imza attığı 100'e yakın projeyle haklı bir üne sahip bulunuyor. Almanya deneyimini Alman kalite ve standartlarıyla beraber Türkiye'ye taşıyan ve sunduğu geniş imkanlarla Bodrum'un gerçek anlamda ilk rezidans projesi olan Adlon Residence Bodrum Golf Society'yi hayata geçiren BB Group Homes, rezidansın lansman toplantısını 5 Ekim 2011 tarihinde Sapphire'de gerçekleştirdi.

Bodrum'un yeşillikler içindeki Tuzla Koyu mevkinde yer alan Adlon Residence Bodrum, 27 bin m2 arsa alanı, sosyal tesisler dahil 10 bin m2 inşaat alanı, 57 m2'den 138 m2 aralığında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 3'er katlı 37 bloktan toplam 200 konut ve 15 müstakil konuttan oluşuyor.

Doğal yaşam alanında konforlu hayat

Beş yıldızlı kalite ve standartlara sahip olan sosyal tesisleri, doğal taş ve ahşabın uyumunun modern bir tasarım ve mükemmel bir mimari tarzla yansıtıldığı Adlon Residence, sakinlerine ayrıcalıklı bir hayat sunuyor. 2x18 delikli golf sahasına ve flamingoların doğal koruma alanı Tuzla Koyu'na komşu olan Adlon Residence, Bodrum'u tercih edenlere alışılmışın dışında bir Bodrum armağan ediyor.

Beş yıldızlı projede konuklarına farklı bir dünya yaşatmaya hazırlanan Adlon Residence'a özel deniz beach iskele, her bloka özel havuz, açık yarı olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, SPA, her türlü konfor ve concierge hizmetleri bir arada sunuluyor.      

Doğal manzaraya açılan odalar

Adlon Residence'ın odaları eşsiz güzellikte bir koy manzarasına açılıyor. Geniş bahçeler ise konuklarını rahata ve huzura davet ediyor. Bodrum'un Tuzla Koyu mevkinde yer alan Adlon Residence, golf merkezinin tam kalbinde bulunmanın avantajına da sahip bulunuyor. Bununla birlikte, Bodrum ve etrafındaki en büyük alışveriş merkezi de Adlon Residence'a 400 metre mesafede yer alıyor olacak. Aynı zamanda projeye 700 metre mesafedeki bir diğer alışveriş merkezi de hizmete girmiştir.

Geniş bir yelpazede concierge hizmetleri

Sunduğu özel hizmetleriyle de fark yaratan ve her türlü ihtiyaca yönelik kişisel asistanlık hizmeti veren Adlon Residence, concierge hizmetlerinde shuttle servisinden havaalanında karşılama ve transfere, günlük kişisel alışverişten kuru temizlemeye, gezi, tur ve golf organizasyonundan her türlü rezervasyona, veteriner danışmanlığından özel şoföre kadar her alanda hizmet veriyor.  Ayrıca Adlon Vip Card hizmeti ile konuklara Bodrum ve İstanbul'un önde gelen birçok mekanında yüzde 30'lara varan indirim imkanı da sunuluyor. Adlon Residence'ta yer alan Business Center'da ise tatil esnasında iş dünyasından uzak kalmak istemeyenlere her türlü toplantı hizmeti de veriliyor.  

Her çeşit spor imkanı, dört dörtlük SPA


Adlon Residence'da spor tutkunları için her çeşit imkan bulunuyor. Fitness, aerobik, basketbol, voleybol, tenis, yüzme, su sporları ve özellikle golf alıştırma alanı, Adlon Residence sakinlerinin tutkularını diledikleri gibi yaşamalarına olanak sağlıyor. Bodrum’da tek olan 2x18 delikli golf sahası Adlon Residence’a komşu konumda hizmet veriyor. Aynı bölgede ruhsatları alınmış 4 golf sahası da hizmete girmek için gün sayıyor. Öte yandan, Adlon Residence'ın SPA merkezi sağlığı ve güzelliği bir arada arayanlar için gerçek bir SPA deneyimi yaşatıyor. Hamamdan saunaya, çeşitli masajlardan canlandırıcı yüz tedavilerine kadar birçok hizmet deneyimli SPA uzmanları tarafından uygulanıyor. Ayrıca içinden ısıtmalı kapalı yüzme havuzuna da sahip olan SPA merkezi, dört mevsim hizmet sunuyor.

Üst düzey güvenlik


Adlon Residence konforun yanı sıra güvenilir bir yaşam da sunuyor. Güvenlik duvarı ile çevrilmiş olan rezidans, güvenlik şirketi tarafından 24 saat gözlem altında tutuluyor, güvenlik kameralarıyla konutla dışarısı arasında iletişim kuruluyor. Adlon Residence'ın her ayrıntısı düşünülerek tasarlanan Mini Kulübünde ise eğitimli bir ekibin gözetiminde çocuk parkı, çocuk havuzu ve çocuk oyun odası ile çocuklara eğlenceli ve keyifli bir dünya sunuluyor.

BB Group Homes, tüm uygulamalarını Alman kalite standartları ve normları olan DIN ve TUV'e uygun olarak geliştiriyor. Yeni bir yaşam tarzını hedeflediklerini belirten BB Group Homes Genel Müdürü Bülent Baylav, Adlon Residence'ta önceliğin yüksek kalite standartları, sağlam malzeme, kalifiye personel ve kusursuz işçilik olduğunun altını çiziyor. 

Kusursuz inşaat kalitesi kadar mükemmel hizmet anlayışını hedefleyen ve her bakımdan gerçek müşteri memnuniyeti sağlanması doğrultusunda faaliyet gösteren BB Group Homes'un hizmetleri arasında mobilya seçenekleri, satış sonrası hizmetleri, hukuksal destek, kira garantisi ve mortgage seçenekleri yer alıyor.

Kaynak: İnşaat&Yatırım Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account