Proje profesyonellerine Grohe'den yeni bir profesyonel

Editör
06.10.2011

Grohe Cosmopolitan Koleksiyonu’nun bir üyesi olan Concetto serisini yenileyerek temiz hatları, dinamik yapısı ve geniş ürün seçeneği ile projeler için özel bir seri yarattı.

Yeni Concetto serisi modern görünümü, yenilikçi teknolojileri ve ürün çeşitliliği ile banyoların daha özgür bir şekilde planlanmasına imkan tanıyor.

Grohe DNA’sının -yuvarlak, oval ve 7 derecelik açı- tüm elementlerinin net bir şekilde izlendiği yeni Concetto’nun öne doğru hafif eğimi modern ve dinamik bir imaj yaratıyor. Seri, mimarlar ve planlama uzmanlarına yüksek tasarım standartlarında fiyat performansı ile geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Concetto’nun tek kumandalı lavabo bataryası, 3 delikli lavabo bataryası, duvardan ankastre lavabo bataryası seçeneklerinin yanı sıra 4 delikli küvet bataryası kombinasyonu da bulunuyor. Duvardan ankastre lavabo bataryasında bulunan Grohe AqueGuide sayesinde su çıkışı 50mm’ye kadar uzatılarak kaliteli bir su akışı sağlanıyor. 

Ankastre banyo/duş bataryaları farklı uzunlukta çıkış uçları ile kombine edilirken, dikkat çekici asimetrik banyo ve duş bataryaları zor alanlar için uygulama kolaylığı sağlıyor. Ayrıca isteğe bağlı olarak duş bataryalarına entegre edilebilen Grohe EasyReach™ ile şampuan ve duş jeli gibi malzemelerin elinizin altında olması düşünülmüş. Yeni Concetto’nun modern ve minimalist tarzı mutfaklara da taşınabiliyor.

Seride bulunan Grohe EcoJoy® özelliği, ürünün performans düzeyini düşürmeden ve tasarımını etkilemeden su akışının sınırlandırılmasını ve su tüketiminin azaltılmasını sağlıyor. Ayrıca seri, Grohe QuickFix® özelliği ile hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebiliyor. Bu uygulayıcı odaklı teknoloji, armatürün montajında %40 oranında zamandan tasarruf edilmesini sağlıyor. Ayrıca ısı limitleyici 28mm kartuşu, enerji tasarrufu sağlıyor.

Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account