Kuzu Grup 1.037 Dairelik Spradon Vadi’yi Cuma Günü Satışa Çıkarıyor.

Yazar:Editor
28.09.2011

Kuzu, Spradon serisine ‘Vadi’yle devam ediyor

İstanbul Bahçeşehir’de gerçekleştirdiği Spradon isimli projelerle gündeme gelen Kuzu Grup son projesinde de bu isme sadık kaldı. Firma 1.037 dairelik Spradon Vadi’yi cuma günü satışa çıkarıyor.

Kuzu Grup Bahçeşehir’deki yeni projesi Spradon Vadi’yi görücüye çıkardı. Satışları cuma günü başlayacak projede metrekare fiyatları 1.985 liradan başlıyor. Aynı bölgede Spradon markalı projeleriyle 2 binin üzerinde konut teslim eden firmanın yeni projesi 1.037 konuttan oluşuyor. Spradon Vadi projesinin tanıtım toplantısında konuşan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özen Kuzu, Bahçeşehir’de Emlak Konut GYO ile birlikte geliştirdikleri projeyle Spradon serisini büyütmeye devam ettiklerini söyledi.

Spradon Vadi’de her kesimin ihtiyaçlarına hitap edecek bir yaklaşım sergilediklerini kaydeden  Kuzu, bu doğrultuda  hem yüksek katlı hem de orta yükseklikteki binaları bir araya getirdiklerini ifade etti. Projede 29 ve 31 katlı iki kulenin yanı sıra beş adet de 10 ila 13 kat arası bloklara yer verdiklerini anlatan Kuzu, daha çok küçük dairelerden oluşan projenin bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandığını dile getirdi.

İlk etapta 500 daire

Spradon Vadi projesinin metrekare satış fiyatlarının 1.985 liradan başlayacağını belirten  Kuzu,  “Lansman dönemi için uygun tuttuğumuz fiyatlar, daha sonra yatırımcısına artı değer kazandıracak biçimde  yeniden düzenlenecek” şeklinde konuştu. 

İlk etapta 500 daireşi satışa çıkaracaklarını bildiren Kuzu, altı ayda satışları tamamlayacaklarını anlatarak, şöyle devam etti: “Daha önceki projelerimiz yüzde 50 prim yaptı. Bu projenin de en az onlar kadar değerlenmesini bekliyoruz.  Bu arada Emlak Konut ve TOKİ’nin içinde olduğu projenin her anlamda alıcılara güven veriyor.” 

Teslim Tarihi Ocak 2014

1.037’si konut ve 1 adet ticari ünite olmak üzere toplam 1.038 bağımsız bölümden oluşan  projede inşaat başlamış durumda. Teslim tarihinin Ocak 2014 olarak belirlendiği SPradon Vadi, 42  bin metrekare arsada 160  bin metrekare inşaat alanından oluşuyor. Projede  524  tane 1+1 , 476  tane 2+1 , 37  tane 3+1 ve 4+1  daireler bulunuyor. 250 milyon  lira yatırım değeri olan projede fiyatlar ise  131 bin liradan başlıyor.

Kaynak. Milliyet

 

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account