Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Denizli’nin En Büyük Yaşam Projesi olan Sümerpark Evleri ile şehrin tam kalbinde yepyeni bir yaşam sunuyor.

Editör
26.09.2011

Denizli, çağdaş bir kentsel tasarım anlayışıyla projelendirilmiş, konut, alışveriş merkezi, otel ve sağlık hizmetlerini tek bir çatı altında birleştiren yepyeni bir yaşam kompleksi ile tanışıyor.

Ana caddeye, otogara ve Denizli-İzmir hızlı tren istasyonuna sadece yürüme mesafesinde olan Sümerpark Evleri, merkezi konumu ve 16 kattan oluşan, Denizli’nin en modern binalarına sahip olacak proje size hem şehrin içinde hem de şehrin stresinden uzak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir yaşam imkânı sağlıyor.

230 bin metrekarelik inşaat alanı kapsamında toplam 606 konut, 110 bin metrekarelik alışveriş merkezi, 4 yıldızlı otel ve 150 yataklı hastanenin yer aldığı proje, Denizli’nin ve Ege Bölgesi'nin en büyük çok bileşenli kentsel dönüşüm projesi olma özelliğine sahip.

Sümerpark Evleri konut projesinin 154 daire ve iki bloktan oluşan ilk etabında kaba inşaatın % 55’i tamamlanmış olup, 23 Eylül Cuma günü belirlenen sınırlı sayıda konutlar, sadece ilk etap satışlarına özel fiyat avantajı ile satışa sunuluyor.

Denizli'de yepyeni bir yaşam anlayışının öncülüğünü yapan Sümerpark Evleri'nde, güvenlikten konfora, sosyal tesislerden doğal alanlara, alışveriş merkezine kadar yaşamınıza değer katacak ve tüm ihtiyaçların karşılanacağı unsurlar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı.

7/24 güvenlik hizmetleri,  otoparkları ve deprem yönetmeliğine uygun inşasıyla Denizli'de ilk kez güvenli site yaşamını hayata geçiren Sümerpark Evleri size ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account