Rings İstanbul, “Karma Proje” Dalında Avrupa Gayrimenkul Ödülünü Aldı…

Yazar:Editor
26.09.2011

Yüksek Mimar Hakan Kıran’ın imzasını taşıyan, Selin Yapı’nın “Anadolu yakasının en iddialı projesi” sloganıyla hayata geçirdiği Rings İstanbul, büyük bir başarıya imza attı.

Google ve Bloomberg TV işbirliği ile bu yıl 17’ncisi düzenlenen 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde “Karma Proje” dalında ödüle layık görülen Rings İstanbul, İspanya, İtalya, Almanya, İsviçre, Fransa, Polonya gibi ülkelerden katılan yüzlerce projeyi geride bırakarak Türkiye’yi gururlandırdı.
 
Bin 500 konutun yanı sıra içinde AVM ve sosyal tesislerin de yer aldığı; Yüksek Mimar Hakan Kıran’ın geleneksel ve vizyoner bakış açısını başarıyla harmanladığı proje, Uluslararası Emlak Federasyonu Başkanı Christopher Hall, Google CFO’su James Bacon ve Avrupa’nın en ünlü gayrimenkul uzmanlarının oluşturduğu jüri tarafından değerlendirildi.
 
23 Eylül’de İngiltere-Londra’daki The Park Lane Otel’de düzenlenen törende, konut sektörüne girdiği ilk projesiyle büyük bir başarı yakalayan Selin Yapı adına ödülü, Selçuklu Holding ve Selin Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Öncel ve Yüksek Mimar Hakan Kıran aldı.

Öncel, yapımına 2011 yılında başlanan ve satışa çıktığından bu yana büyük ilgi gören proje için şunları söyledi: “Mimarisi ve sahip olduğu özellikleriyle fark yarattığına inandığımız Rings İstanbul’un kendimizin de ailece oturacağımız gibi olmasına özen gösterdik. Bence başarımızın sırrı da burada.

Selçuklu Holding olarak kendi topraklarımızda ürettiklerimizi dünyaya ihraç ettiğimiz gibi yine kendi topraklarımızdan aldığımız gücü, Rings İstanbul projesi ile geri veriyoruz. Konut sektöründeki ilk göz ağrımızın kısa sürede yakaladığı büyük başarılardan gurur duyuyoruz’
 
Villa konforundaki dairelerden yemyeşil peyzajına, alışveriş merkezinden oturmaya hazır teslim edilen tastamam dairelerine kadar pek çok avantajı birlikte sunan Rings İstanbul Projesi, toplamda 230 bin metrekarelik bir alana inşa ediliyor.

Gayrimenkul alanında Avrupa’nın en iddialı ödülü olan 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülü’nü alan Rings İstanbul, ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralamak isteyenleri davet ediyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account