BODRUM’UN BÜTÜN RENKLERİ DÜFA’DA

Editör
21.09.2011

Nasıl ki makyaj bir yüzü tamamlar ve mükemmelleştirir, evler de renklerle ışıldar ve karakter kazanır. Kaliteli boyayla boyanmış duvarlar,  makyajı iyi yapılmış güzel bir yüz gibidir.

İşte bu sebeple boyanın ustası Düfa ile Point inşaat, Horizon Point Bodrum Evleri projesi için bir araya geldi. Sektörlerinde lider bu iki kurum, imza niteliğindeki bu projede profesyonelliklerinin zirvesine ulaşıyor.

Bodrum’un en seçkin bölgesinde, eşsiz bir manzaraya hakim inşa edilmiş Horizon Point Bodrum Evleri Düfa’nın renkleri ile canlanıyor. Evlerin boyanmasında kullanılan boyaların Ultra Akrilik ve Silosan Akrilik serilerinden olması dikkat çekici.Kokusuz, yosun, küf önleyici hijyen özelliği bulunan Akrilik Düfa boyaları evlerin uzun yıllar nem tutmadan nefes almasını da sağlayacak. 

Tuğlasından, ahşabına kadar en kalitelinin tercih edildiği Horizon Point Bodrum Evleri’nde duvarlara hayat verecek boyalar da elbette alıcılarına yakışır düşünülmüş.

İnsanı büyüleyen renklerinin yanı sıra boya teknolojisinin tüm nimetlerinden bu projede yararlanılıyor. Çevre dostu olan bu boyalar, eşsiz Bodrum doğasına da saygılı.  Evlerdeki iç ve dış mekan renklerinin toprak ve günışığı tonlarındaki uyumu mükemmeliyet duygusu uyandırıyor. 
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account