"Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu" sektöre kazandırdığımız ilklerden | Mahmut KILINÇ , İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
11 MAYIS 2016, Carsamba 13:16:14
"Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu" sektöre kazandırdığımız ilklerden
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto
ANBA Yayın Grubu'nu 1985 yılında kurduk. O tarihten bugüne inşaat - gayrimenkul sektörüne yayıncılık anlamında hep "ilk"leri kazandırdık. Geçtiğimiz günlerde birincisi yayınladığımız "Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu 2016" da yine sektöre kazandırdığımız ilklerden biri oldu.

ANBA Yayın Grubu'nu 1985 yılında kurduk. O tarihten bugüne inşaat - gayrimenkul sektörüne yayıncılık anlamında hep "ilk"leri kazandırdık. Geçtiğimiz günlerde birincisi yayınladığımız "Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu 2016" da yine sektöre kazandırdığımız ilklerden biri oldu. 

Kuruluş tarihimiz olan 1985 yılında kamu yatırımları - kamu ihaleleri - ihale sonuçlarının yayınlanması ile çıktığımız yayıncılık serüvenimizde; ihaleci.com / projehaber.com / İnşaat & Yatırım Dergisi / Marka Projeler ve AnbaRapor gibi birçok önemli yayını sektöre kazandırdık. 2015 yılı bizim için Ar-Ge çalışmaları uzun zamandır devam eden yeni projelerimizin tamamlandığı bir sene oldu. 2016 itibariyle devreye aldığımız yeniliklerimiz; www.santiyeler.com / Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu, www.markakonutlar.com ve www.bgpnetwork.com / BestGlobalProject olarak sıralanıyor. 

MarkaKonutlar / www.markakonutlar.com
Markakonutlar.com, Türkiye'de devam eden ve bitmiş markalı konut projelerinin yazıldığı, en detaylı portaldır. 2 yıllık geliştirme çalışmalarının sonucunda, 2016'nın ilk çeyreğinde faaliyete girmiştir. 

BestGlobalProject / www.bgpnetwork.com
Dünya genelinde inşaatı devam eden en önemli 10 bin projenin yazılmakta olduğu portalımız, ANBA Grubu olarak bizi global piyasalara açan çok önemli bir yatırımdır.

Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu / www.santiyeler.com
ANBA Grubu iştiraklerinden olan Şantiyeler Dijital Platform A.Ş.'nin ürünü olan şantiyeler.com platformu kuşkusuz "en önemli" yatırımımızdır. ŞANTİYELER, inşaat sektörünün satınalma taleplerine cevap verecek, aynı zamanda e-tedarik kataloğu olarak da sektöre hizmet verecektir. www.santiyeler.com ürünlerinden biri olan Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu da sistemin en önemli parçalarından biridir. Yıllık olarak yayınlanacak kataloğun ilkini yayına kazandırmış olmaktan gurur duyuyoruz. Uzun süren titiz bir çalışmanın ürünü olan Şantiyeler Kataloğu'nun inşaat sektörüne önemli katkılar sağlayacağını biliyoruz. 

Şantiyeler Kataloğu, projehaber.com ekibinin yurt genelinden düzenli olarak gerçekleştirdiği "Şantiye Gezileri"ndeki talep sonucunda hayat bulmuştur. Gelecek senelerde yenilerini çıkaracağımız katalog, gelişerek ve yenilenerek yoluna devam edecektir. Firmaların, ürünlerin inşaat kategorisine uygun olarak yayınlandığı Şantiyeler Kataloğu, sunduğu arşivleme imkanıyla da uzun seneler şantiyelerin ihtayaçlarına cevap verecektir.

ANBA Yayın Grubu olarak mottomuz inşaat sektörüne yayıncılık anlamında yenilikleri, ilkleri kazandırmaktır. Çalışmalarımızı bu bilinç ile sürdürmeye devam edeceğiz.


Mahmut KILINÇ

Bu yaz 1743 kez okunmutur..

YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
Gvenlik Kodu :    
 

Dier Mahmut KILINÇ Yazlar
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
FlexiDome HD , Ayhan Sefer , Corio Türkiye , WINN Automation Fuar, ÖzyurtCityCenter, Chief Design Officer, Hasan Sözüneri, AhmetArslan, TİMDER, Coşkun Aral, Neo Park, ArzuKula, HSBC Türkiye, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi, Forum AVM, Sky Tower Hotel İcra Kurulu Başkanı Zekayi Aydeniz, Değirmenköy , YAPI Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım, Ahmet Mete Işıkara, NOA grubu, Etihad Havayolları, En İyi Büyük Ölçekli Kentsel Proje, Özgür Bek, Işın Karaca, Modern Süt ve Ürünleri Çarşısı, Volvo Group, Fehrenbach, İskele , Galleria, SalıpazarıLimanı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.