"Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu" sektöre kazandırdığımız ilklerden | Mahmut KILINÇ , İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
11 MAYIS 2016, Carsamba 13:16:14
"Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu" sektöre kazandırdığımız ilklerden
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto
ANBA Yayın Grubu'nu 1985 yılında kurduk. O tarihten bugüne inşaat - gayrimenkul sektörüne yayıncılık anlamında hep "ilk"leri kazandırdık. Geçtiğimiz günlerde birincisi yayınladığımız "Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu 2016" da yine sektöre kazandırdığımız ilklerden biri oldu.

ANBA Yayın Grubu'nu 1985 yılında kurduk. O tarihten bugüne inşaat - gayrimenkul sektörüne yayıncılık anlamında hep "ilk"leri kazandırdık. Geçtiğimiz günlerde birincisi yayınladığımız "Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu 2016" da yine sektöre kazandırdığımız ilklerden biri oldu. 

Kuruluş tarihimiz olan 1985 yılında kamu yatırımları - kamu ihaleleri - ihale sonuçlarının yayınlanması ile çıktığımız yayıncılık serüvenimizde; ihaleci.com / projehaber.com / İnşaat & Yatırım Dergisi / Marka Projeler ve AnbaRapor gibi birçok önemli yayını sektöre kazandırdık. 2015 yılı bizim için Ar-Ge çalışmaları uzun zamandır devam eden yeni projelerimizin tamamlandığı bir sene oldu. 2016 itibariyle devreye aldığımız yeniliklerimiz; www.santiyeler.com / Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu, www.markakonutlar.com ve www.bgpnetwork.com / BestGlobalProject olarak sıralanıyor. 

MarkaKonutlar / www.markakonutlar.com
Markakonutlar.com, Türkiye'de devam eden ve bitmiş markalı konut projelerinin yazıldığı, en detaylı portaldır. 2 yıllık geliştirme çalışmalarının sonucunda, 2016'nın ilk çeyreğinde faaliyete girmiştir. 

BestGlobalProject / www.bgpnetwork.com
Dünya genelinde inşaatı devam eden en önemli 10 bin projenin yazılmakta olduğu portalımız, ANBA Grubu olarak bizi global piyasalara açan çok önemli bir yatırımdır.

Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu / www.santiyeler.com
ANBA Grubu iştiraklerinden olan Şantiyeler Dijital Platform A.Ş.'nin ürünü olan şantiyeler.com platformu kuşkusuz "en önemli" yatırımımızdır. ŞANTİYELER, inşaat sektörünün satınalma taleplerine cevap verecek, aynı zamanda e-tedarik kataloğu olarak da sektöre hizmet verecektir. www.santiyeler.com ürünlerinden biri olan Şantiyeler Ürün Tedarik Kataloğu da sistemin en önemli parçalarından biridir. Yıllık olarak yayınlanacak kataloğun ilkini yayına kazandırmış olmaktan gurur duyuyoruz. Uzun süren titiz bir çalışmanın ürünü olan Şantiyeler Kataloğu'nun inşaat sektörüne önemli katkılar sağlayacağını biliyoruz. 

Şantiyeler Kataloğu, projehaber.com ekibinin yurt genelinden düzenli olarak gerçekleştirdiği "Şantiye Gezileri"ndeki talep sonucunda hayat bulmuştur. Gelecek senelerde yenilerini çıkaracağımız katalog, gelişerek ve yenilenerek yoluna devam edecektir. Firmaların, ürünlerin inşaat kategorisine uygun olarak yayınlandığı Şantiyeler Kataloğu, sunduğu arşivleme imkanıyla da uzun seneler şantiyelerin ihtayaçlarına cevap verecektir.

ANBA Yayın Grubu olarak mottomuz inşaat sektörüne yayıncılık anlamında yenilikleri, ilkleri kazandırmaktır. Çalışmalarımızı bu bilinç ile sürdürmeye devam edeceğiz.


Mahmut KILINÇ

Bu yazı 1836 kez okunmuştur..

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Diğer Mahmut KILINÇ Yazıları
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İstanbul Başkonsolosluğu, MAKTEKFuarı, Torba yasası, Thea Optima, Mojito Workshop, EİD İnşaat, Beyttürk İnşaat , National Institute of Public Health-National Institute of Hygiene Poland, Faig Bağırov, Aylin Olsun, 20 Ekim 2011, hlas Yapı, RGMD, BabürKaan, Svot Yapı, MAPFRE, DengeTowers , Fit, ceza, Vivian Levi, Mutlu Çilingiroğlu, Mutfak “Kazandıran Mutfak” Akser Mutfak, Ali İhsan Sağlamkaya, AYD Danışma Kurulu üyesi Hakan Kodal, Anemon Otelleri, Limak İnşaat, İzoder Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan, EMA Ortak Girişimi , Gülen Seyhan, İstanbulSabihaGökçen,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.