Seramiksan Mayolika Serisi ile Banyolarda Akdeniz Doğallığı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Seramiksan Mayolika Serisi ile Banyolarda Akdeniz Doğallığı
13 ARALIK 2013, Cuma 15:12:12
Seramiksan Mayolika Serisi ile Banyolarda Akdeniz Doğallığı
Seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan, banyolarda Akdeniz esintisini ve pozitif enerjiyi yakalamak isteyenler için Mayolika’yı sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Seramik sektörünün teknolojisi ve estetik tasarımlarıyla dikkat çeken markası Seramiksan, yer&duvar karoları, granitleri ve yeni vitrifiye ürünleriyle beğeni topluyor. Seramiksan, Akdeniz’den esinlenerek tasarladığı Mayolika serisi ile banyolara Akdeniz esintisini taşıyor.

Teknoloji ve tasarımı ürünlerinde buluşturan Seramiksan, Mayolika serisi özel doku efekti sayesinde banyolarda yıllar öncesine ait bir fon oluşturmanıza yardımcı oluyor. Sırlı porselen olarak üretilen Mayolika serisi, pürüzlü ve dalgalı dokusu ile doğal görünümü kusursuz şekilde yansıtıyor. Doğal görünümünün yanı sıra Akdenizin maviliğini, yaşam kültürünü ve güneşin enerjisini barından motifleriyle, banyolarda pozitif enerjiyi yakalamak çok kolay. Banyo,mutfak, balkon, teras gibi açık alanlarda ve ıslak zeminlerin yanı sıra tüm yaşam alanlarında kullanılabilen Mayolika serisi sırlı porselen karolar, 60x60 ebatında üretiliyor. Ancak özel tasarımı ile 15x15 15x30 30x30 ebatlarını da karonun üzerinde sunarak çok farklı tasarımlara ve döşeme şekillerine imkan tanıyor.

Sırlı porselen Mayolika karolar ile doğal fon oluşturduğunuz banyoda, Seramiksan’ın modern tasarıma sahip vitrifiye serilerini bir arada kullanarak kusursuz uyumu yakalayabilirsiniz. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım Dergisi1049 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Seramiksan, Mayolika,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Seramiksan Mayolika Serisi ile Banyolarda Akdeniz Doğallığı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Norman Foster, Uyum Gıda A.Ş, OMV Samsun Elektrik Santrali, EskişehirOSB, İstanbulİzmirOtoyolu, Mehmet Öğütçü, “Minnesota mutfak”, İstanbul Üniversitesi, HayatTepeSuites, modifikasyon merkezi, Crowne Plaza, Paul Biya, Wash & Dry, Khazar Island New City, Yapı ve Yaşam Fuarı, 3.Boğaziçi Bölgesel Ortaklık Zirvesi, Emaar Türkiye CEO’su Ozan Balaban, Nuri Gürgür, Yapı Fuarı, Coreline Sıvaaltı, Cemdağ, Abu Dabi Havalimanı Midfield Terminali, Askon Grup, Mimaristudio, Kartal Adliyesi, “Su Yalıtımında Uygulama Sahaları” , SalonMimarlık, TOYP, Figen Çoban, Mahkeme,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.