Seramiksan Mayolika Serisi ile Banyolarda Akdeniz Doğallığı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Seramiksan Mayolika Serisi ile Banyolarda Akdeniz Doğallığı
13 ARALIK 2013, Cuma 15:12:12
Seramiksan Mayolika Serisi ile Banyolarda Akdeniz Doğallığı
Seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan, banyolarda Akdeniz esintisini ve pozitif enerjiyi yakalamak isteyenler için Mayolika’yı sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Seramik sektörünün teknolojisi ve estetik tasarımlarıyla dikkat çeken markası Seramiksan, yer&duvar karoları, granitleri ve yeni vitrifiye ürünleriyle beğeni topluyor. Seramiksan, Akdeniz’den esinlenerek tasarladığı Mayolika serisi ile banyolara Akdeniz esintisini taşıyor.

Teknoloji ve tasarımı ürünlerinde buluşturan Seramiksan, Mayolika serisi özel doku efekti sayesinde banyolarda yıllar öncesine ait bir fon oluşturmanıza yardımcı oluyor. Sırlı porselen olarak üretilen Mayolika serisi, pürüzlü ve dalgalı dokusu ile doğal görünümü kusursuz şekilde yansıtıyor. Doğal görünümünün yanı sıra Akdenizin maviliğini, yaşam kültürünü ve güneşin enerjisini barından motifleriyle, banyolarda pozitif enerjiyi yakalamak çok kolay. Banyo,mutfak, balkon, teras gibi açık alanlarda ve ıslak zeminlerin yanı sıra tüm yaşam alanlarında kullanılabilen Mayolika serisi sırlı porselen karolar, 60x60 ebatında üretiliyor. Ancak özel tasarımı ile 15x15 15x30 30x30 ebatlarını da karonun üzerinde sunarak çok farklı tasarımlara ve döşeme şekillerine imkan tanıyor.

Sırlı porselen Mayolika karolar ile doğal fon oluşturduğunuz banyoda, Seramiksan’ın modern tasarıma sahip vitrifiye serilerini bir arada kullanarak kusursuz uyumu yakalayabilirsiniz. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım Dergisi968 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Seramiksan, Mayolika,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Seramiksan Mayolika Serisi ile Banyolarda Akdeniz Doğallığı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Semt Konağı, Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım, “Studio Office”, CM Mimarlık, AKKM Orhangazi Salonu, ERA Teknik Koleji, Ar-Ge, Çevre ve Su Arıtma Teknolojisi, Üsküdar Çekmeköy, IntemaLive, Çatı Sağlık Raporu, Sultantepe Ortaokulu, Temel Kotil, BilgiÜniversitesi, Digital Project, yeni şubeler, ema Vakfı, Tekno Fabrika, İzmir Yapı Fuarı, WiloStratosPICO-Z, Keçiören Metro İstasyonu, ARGE, ISO 6400, Tahincioğlu Holding, YalovaThermalPalace, CR3 Gebze-Halkalı Banliyö hatları, İTÜ Çevre ve Şehircilik UYG-AR Merkezi , Beyaz Spot Center, YingliSolar’, Şehriyaz Konutları,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.