Weber Dış Cephe Kaplamaları | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Weber Dış Cephe Kaplamaları
06 Agustos 2013, SALI 10:43:55
Weber Dış Cephe Kaplamaları
Binanızın dış cephesini, Weber Dış Cephe Kaplamaları ile dekore edin!
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Endüstriyel yapı harçları üretiminde dünya lideri Saint-Gobain Weber, sıra dışı tekstüre sahip zengin son kat kaplama seçenekleriyle dış cephelerde farklılık yaratıyor!

Dünyada ve Türkiye’de dış cephe uygulamalarında, sektörün öncülerinden olan Weber, sıklıkla tercih edilen çimento esaslı mineral sıvaların artık bir standart haline geldiği günümüzde, kolay uygulama özellikleri ve yüksek performansa sahip estetik görünümlü kaplama seçenekleri ile farklı kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Tüm yapıların dış cephelerinde ve dış cephe ısı yalıtım sistemleri üzerine rahatlıkla uygulanabilme özelliğine sahip Weber Dış Cephe Kaplamaları, 12 farklı tekstür seçeneği ve 400 farklı palet rengi ile dekoratif çözümler sunuyor.

Yüzeylere nefes aldıran ve düşük su emilimi sayesinde binayı dış etkenlere karşı dayanıklı kılan son kat kaplamaları, bu sayede yapıların daha uzun ömürlü olmasına da olanak sağlıyor.

 
 
KAYNAK: İnşaat&Yatırım Dergisi


1385 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Weber Dýþ Cephe Kaplamalarý ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Weber Dış Cephe Kaplamaları
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Santralistanbul Enerji Müzesi, Elit Yapı A.Ş, Evviva, 2 şehir hastanesi, WC Health klozet, ArtCraft, Nevizade, TDİ, LSV Dükkan, gayrimenkul sektörü, aliağa, İstanbul Hilton Convention Center, bankakredisi, Güneş Santrali, Polisan Kimya, Bosna Hersek Bursa Fahri Konsolosu Muzaffer Çilek, Easy Flow, Selective Prestige, AksesuarDesign, 216Koru, Erkanlı Grup, Abdil Celil Öz, IC İÇTAŞ-DİA , REMAX, Kentsel Dönüşün, CityscapeGlobalFuarı, Ereğli, enior Director, Doğu İklimlendirme, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.