Weber Dış Cephe Kaplamaları | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Weber Dış Cephe Kaplamaları
06 Agustos 2013, SALI 10:43:55
Weber Dış Cephe Kaplamaları
Binanızın dış cephesini, Weber Dış Cephe Kaplamaları ile dekore edin!
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Endüstriyel yapı harçları üretiminde dünya lideri Saint-Gobain Weber, sıra dışı tekstüre sahip zengin son kat kaplama seçenekleriyle dış cephelerde farklılık yaratıyor!

Dünyada ve Türkiye’de dış cephe uygulamalarında, sektörün öncülerinden olan Weber, sıklıkla tercih edilen çimento esaslı mineral sıvaların artık bir standart haline geldiği günümüzde, kolay uygulama özellikleri ve yüksek performansa sahip estetik görünümlü kaplama seçenekleri ile farklı kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Tüm yapıların dış cephelerinde ve dış cephe ısı yalıtım sistemleri üzerine rahatlıkla uygulanabilme özelliğine sahip Weber Dış Cephe Kaplamaları, 12 farklı tekstür seçeneği ve 400 farklı palet rengi ile dekoratif çözümler sunuyor.

Yüzeylere nefes aldıran ve düşük su emilimi sayesinde binayı dış etkenlere karşı dayanıklı kılan son kat kaplamaları, bu sayede yapıların daha uzun ömürlü olmasına da olanak sağlıyor.

 
 
KAYNAK: İnşaat&Yatırım Dergisi


1558 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Weber Dýþ Cephe Kaplamalarý ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Weber Dış Cephe Kaplamaları
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ülkü Özcan, AYD AVM Yatırımları Konferansı V, TabiatParkı, Süleymaniye, İzoder Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan, ÖZEL TASARIMLI CELLİNİ MASAJ YATAÐI, 3.BoğazKöprüsü, MuratUzun, Grand Hyatt, BFMİnşaat, Klaros köşeli koltuk, Nebrina, ASLANPlastikİhtisasOSB, Havalimanı, RE/MAXDehaGayrimenkul, LUMUNER, Tarman Grup, MehmetIşıklar, Pınar Uçkan, “1 W Standby”, Franchise Zinciri, Ben Bengougam, Bridgestone, Dumankaya Fikirtepe, Adason Gayrimenkul, Neo Yapı, TheMarmaraBodrum, Pakdoor, CWG Danışmanlık, NYSE Euronext Amsterdam,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.