Demet Russ, Janssen Türkiye Genel Müdürü Olarak Atandı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Demet Russ, Janssen Türkiye Genel Müdürü Olarak Atandı
15 Ocak 2020, Carsamba 15:12:38
Demet Russ, Janssen Türkiye Genel Müdürü Olarak Atandı
Demet Russ, yeni görevinin yanı sıra EMEA Gelişen Pazarlar Operasyon Komitesi (EMOC) üyesi de olacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Demet Russ, Janssen organizasyonuna 2005 yılında katıldı. Janssen Almanya’da Finansal Kontrolör olarak Janssen kariyerine başlayan Russ, daha sonra sırasıyla Janssen EMEA Bölgesel Finansal Kontrolörü, Janssen Fransa Finans Direktörü, Janssen Global Ar&Ge Operasyonları Finans Direktörü görevlerini aldı. Demet Russ, son olarak Janssen EMEA Finans Başkan Yardımcısı pozisyonunda bölgenin büyüme stratejisi kapsamında finansal performansın arttırılmasından, risk ve fırsatların yönetilmesinden sorumlu oldu.

Janssen EMEA Finans ekibinin global üç aşamalı yönetim modeline geçişi sürecinde Janssen EMEA stratejisinin uygulanmasına liderlik etti. Russ, kariyeri boyunca sonuç odaklı çalışmayı ve yetenek gelişimini tutkuyla savunmuştur. Devamlı öğrenmeye ve yeniliğe açık olmak, dahil edicilik, iş birliği kurmak ve sorumluluk sahibi olmak her zaman kişisel yaklaşımının odak noktaları olmuştur. Russ, tüm çalışanların kendilerini geliştirerek potansiyellerini gösterebilecekleri bir çalışma ortamı yaratmak için çalışmıştır. 

Demet Russ, Janssen’e katılmadan önce Novartis Generics Global Strateji & İş Geliştirme takımında yer aldı. 1998 yılında McKinsey & Co.'da kariyerine başlayan Russ, finans, perakende, yüksek teknoloji ve sağlık sektöründeki müşteriler için strateji, pazarlama, süreç optimizasyonu ve birleşme sonrası yönetim projelerinde çalıştı. 

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlayan Russ, Almanya Mannheim Üniversitesi’nden işletme alanında diploma derecesine ve Fransa INSEAD Üniversitesi’nden işletme yüksek lisans derecesine sahiptir.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım421 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Demet Russ, Janssen Türkiye ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Demet Russ, Janssen Türkiye Genel Müdürü Olarak Atandı

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, türbin, ShellTürkiye, Çilek, Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu, Tema İstanbul Bahçe, Güngören, KİB, Empire State gökdeleni, Dice Kayek, Mes Turkuaz, TuncayYıldırım , Kit Malthouse, Apsiyon, Can Hakan Karacan, HYSTER, CEO, FU Gayrimenkul, Avrupa Birliğinde Uzun Vadeli Kredide Uzmanlaşan Kurumlar Kulübü, Akiş Gayrimenkul, NaturelGaz, İki Derece Mimarlık , SELKA NSK İNŞAAT, sıfır faiz, Bayrampaşa Forum Alışveriş Merkezi, Güverte Evleri, Hotel Company, Nicoletti Home, Mehmet Oral, Koray Yavuzer,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.