Kastamonu Entegre’den Yeni Dekorlar | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Kastamonu Entegre’den Yeni Dekorlar
15 Ocak 2020, Carsamba 14:37:58
Kastamonu Entegre’den Yeni Dekorlar
Kastamonu Entegre’nin, kapı panellerine farklı bir anlayış ve boyut kazandıran melaminli kapı paneli markası “Doorlam”, modern çizgilere sahip tasarımı ve uygulama kolaylığı ile evler ve iş yerleri için dekoratif çözümler sunuyor. Serinin klasikleşen modellerine son olarak, Buz Meşe ve Kastamonu Meşe dekorları eklendi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ağaç bazlı panel sektörünün global oyuncusu Kastamonu Entegre’nin yarım asrı aşan tecrübesiyle ürettiği melaminli kapı paneli markası Doorlam, zengin renk ve model çeşitliliği ile yaşam alanlarına modern ve şık bir görünüm kazandırıyor. Doorlam kapı panelleri, estetik görünümlerinin yanı sıra uygulama kolaylığı sağlayan özellikleri ile de diğer kapı paneli markalarından ayrışıyor. 4 mm’lik MDF üzerine dekoratif kâğıt kaplı panellerden oluşan Doorlam, preslendikten hemen sonra kullanılabiliyor. Doorlam kapı panellerinin uygulaması sırasında ekstra cila, boya gibi işlemlere gerek duyulmuyor.  

Uygun maliyet ve zamandan tasarruf

Uygulamada maliyet ve zaman avantajı sağlaması nedeniyle yoğun talep gören Doorlam, Kastamonu Entegre’nin ileri teknolojiye sahip, yüksek performanslı üretim tesislerinde geliştirildi. Tasarım, teknoloji ve estetiğin mükemmel uyumunu yansıtan melaminli kapı panelleri, 14 model seçeneğiyle farklı zevklere hitap ediyor. Serinin klasikleşen modelleri Sümer, Babil, Urartu, Zeugma, Likya, Kemer, Bodrum, Çeşme, Tosya, Demre, Devrez ve Didim’e, yeni modeller Buz Meşe ile Kastamonu Meşe eşlik ediyor.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım436 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kastamonu Entegre, Doorlam, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kastamonu Entegre’den Yeni Dekorlar

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Braas, Saadet Sayın, Yunanistan, Nero serisi , Ametal Asansör, M1 ADANA, Emlak Konut Gayrimenkul, Kentsel Dönüşüm Sürecinde Bina Yenileme, İzmit Körfez Villaları, Sierra Daldırma Tip Vorteks buhar sayacı, İznik Vakfı, OneTowerDiplomatique, ConocoPhilips” , deniz, Form Endüstri Tesisleri San. A.Ş., GYODER, Como Kültür Departmanı, autopia, GümüşhaneKapalıPazaryeri, Merkezi Yönetim Harcama Belgeleri Yönetmeliği, GREENGUARDGold, Emin Üstün, Gusto, ISH Frankfurt Fuarı, Tual Bahçekent, Toya Yatırım, Perakende, 2.İnşaatEkonomisiZirvesi, Roxqua, Türkiye Denizcilik İşletmeleri,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.