Knauf Aquapanel® Dış Cephe Sistemleriyle Tasarruf Sağlayın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Knauf Aquapanel® Dış Cephe Sistemleriyle Tasarruf Sağlayın
15 Ocak 2020, Carsamba 14:32:48
Knauf Aquapanel® Dış Cephe Sistemleriyle Tasarruf Sağlayın
Her yıl ocak ayının ikinci haftası dünyada Enerji Tasarrufu Haftası olarak kabul ediliyor. Sürdürülebilirlik ilkesiyle hareket eden Knauf, Aquapanel® dış cephe sistemleriyle enerji tasarrufuna destek oluyor. Isı yalıtımlı geleneksel duvarlar ile karşılaştırıldığında yaklaşık yüzde 63 oranında bir ağırlık tasarrufu ve 740 metrekarelik cephede yaklaşık 22 metrekarelik alan kazanımı sağlayan Aquapanel® dış cephe sistemleri, ısı yalıtım performansıyla kendi segmentindeki diğer sistemlerden sıyrılıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Knauf, eko-inovasyon faaliyetleriyle sürdürülebilir ve çevresel etkisi minimize edilmiş yapılar için gerekli yetkin mühendislik ürünlerini, dünyadaki 250’den fazla üretim tesisinde üretmeye devam ediyor. Tüm fabrikalarında çevrenin ve doğal kaynakların korunması için özenle çalışmalar yapan ve daha az tüketim için eylem planları uygulayan Knauf, eko-inovasyon felsefesiyle geliştirdiği ürün ve üretim teknolojilerini inşaat sektörüyle de bir araya getirerek sürdürülebilir dünyaya katkı sağlıyor. 

Birçok alan için ideal bir sistem… 

Knauf, yenilikçi üretim teknolojisiyle tamamen inorganik bileşenlerden oluşan, her türlü dış cephe ve iç mekan ıslak hacim uygulamaları için ideal bir yapı malzemesi olan Aquapanel® dış cephe sistemleriyle enerji tasarrufuna destek oluyor. Isı yalıtımlı geleneksel duvarlar ile karşılaştırıldığında yaklaşık yüzde 63 oranında bir ağırlık tasarrufu ve 740 metrekarelik cephede yaklaşık 22 metrekarelik alan kazanımı sağlayan Aquapanel® dış cephe sistemleri, ısı yalıtım performansıyla segmentinden sıyrılıyor. Her iki yüzü cam elyaf file kaplı olan Aquapanel® Dış Cephe Plakası portland çimentosu, mineral agregalar ve genleşmiş perlitten oluşuyor. Islak hacimlerden dış cephelere kadar birçok alanda rahatlıkla kullanılabilen Aquapanel® çimento plakalar, A1 sınıfı yanmazlık, suya yüzde 100 dayanım, darbelere dayanım ve bunun gibi birçok üstün özelliğiyle farklı uygulama alanları için ideal bir seçenek oluyor. İstanbul Havalimanı projesinin belli alanlarında ıslak hacimler için tercih edilen Aquapanel® İç Cephe Plakası, yatırımcılar için her aşamada büyük avantajlar sağlamasıyla tercih sebebi oluyor. 

KAYNAK:İnşaat&Yatırım435 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Knauf, Aquapanel, Enerji Tasarrufu,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Knauf Aquapanel® Dış Cephe Sistemleriyle Tasarruf Sağlayın

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Çanakkale Köprüsü, İnşaat sözleşme yönetimi, Yusuf Kınay, Akçapınar Plajı, Süper Çeltik, REIDIN-GYODER, OPC UA, Slim Deluxe, EcoFeedback, TualAdalar, FED, Erdem Başçı, Natura, Pergola, HI-TECH , fitness club, EYG Gayrimenkul, Maptriks AVM, Sayı 60, Baker & McKenzie International, Baytur, MehmetAydemir, DererOmayMimarlık , Box modülle, İnşaat Sektörü Zirvesi, ilk çeyrek, Sie, Evtiko, Blue’ Safe Mavi Kale, Bin Ladin Grubu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.