Türkiye’nin İlk Online kablo eğitimi 2 bin kişiye ulaştı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Türkiye’nin İlk Online kablo eğitimi 2 bin kişiye ulaştı
15 Ocak 2020, Carsamba 14:03:21
Türkiye’nin İlk Online kablo eğitimi 2 bin kişiye ulaştı
Türk kablo sektörünün öncü firması Türk Prysmian Kablo, Türkiye’de bir ilke imza atarak 2015 yılında hayata geçirdiği online kablo eğitimleriyle 2.000’i aşkın kişiye ulaştı. Tamamen ücretsiz olan ve başta öğrenciler, akademisyenler, elektrik alanında çalışan mühendisler ve teknisyenler gibi sektör profesyonellerini hedefleyen Online Kablo Eğitimi’ne dileyen herkes Türk Prysmian Kablo’nun web sitesi üzerinden katılabiliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünya çapında enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Türk Prysmian Kablo’nun kablo sektörüne ve sektör profesyonellerine katkı sunmak amacıyla hayata geçirdiği online eğitim projesi 4 yıldır aralıksız devam ediyor. 2015 yılında başlayan eğitimlerden bugüne dek 2.000’i aşkın kişi faydalandı.

“Türk kablo sektöründe bir ilk”

Online kablo eğitimi ile mesleki gelişim fırsatı da sunduklarını belirten Türk Prysmian Kablo Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Tamer Yavuztürk, ‘‘Türk kablo sektöründe kaliteli kablo kullanımı bilincini aşılamak için çeşitli projeler gerçekleştiriyoruz. Bu projelerimizden biri de 2015 yılında başlattığımız Online Kablo Eğitimi. 2000 kişiyi aşan katılımcı sayımız günden güne artıyor. Teknolojinin her konuda çözüm ortağı olarak önümüze çıktığı bu dönemde, internet ile en uzak noktaya bilgi ulaştırabilmek, ürünlerimiz ve yeni teknolojiler hakkında bilgiler verebilmek ve eğitimi alanların kablolar hakkındaki bilgi seviyelerini biraz olsun artırabilmek bizler için gurur verici. Türk Prysmian Kablo olarak, sektörde bir ilk olan ve ücretsiz olarak sunduğumuz eğitim ile daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz.” dedi.

“Kablolarla ilgili en kapsamlı online eğitim”

Online Kablo Eğitimi, kablolar hakkında temel bilgiler, kabloların uygulama alanları, malzeme teknolojileri, genel kablo yapısı, yangın performans testleri, kablo ve makara kullanımı, Yapı Malzemeleri Yönetmeliği (CPR) ve fiber optik kablolar olmak üzere 8 modülden ve bir sınavdan oluşuyor. Sınavda başarılı olan katılımcılar, eğitim sonrasında katılım belgesi almaya hak kazanıyor. Online Kablo Eğitimi’ne; öğrenciler, akademisyenler, öğretmenler, elektrik mühendisleri, elektrik teknisyenleri, elektrik teknikerleri ve proje tasarımcıları başta olmak üzere dileyen herkes, 7/24 www.prysmiangroup.com.tr adresinden ücretsiz olarak katılabiliyor.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım408 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Türk Prysmian Kablo, Online Kablo Eğitimi’,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Türkiye’nin İlk Online kablo eğitimi 2 bin kişiye ulaştı

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Faruk Güler, İzmir Satış Ofisi, MüteahhitlikYetkiBelgesi , YURTKUR, Ali Dere, Diyarbakır Havalimanı, Gaggenau Vario, Bahadır Kul Mimarlık, Çedaş, İSİB, Kooparatif, “En İyi İç Dizayn” ve “En İyi Karma Kullanım”ödülü, Egemen Uludağ, Metin Salt, Metin Yılmaz, Granito Süper Siyah karo, Limak Holding, VitrAKaro, TÜMOSAN, inşaat haberleri, MAPIC 2018, Dünyanın Her Karesinde – Sudaki İzler, DeepColour™Technology, Axolut, BosphorusEnergyClub, WTA, Anthony Khoi, ECB, Derinled, Ferroli Ailesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.