“The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülü”ne Layık Görüldü | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
“The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülü”ne Layık Görüldü
10 Ocak 2020, Cuma 17:09:55
“The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülü”ne Layık Görüldü
Divan Otelleri, yıl içinde itibarını en çok artıran marka ve paydaşlarını ödüllendiren “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde zincir otel sektöründe lider marka seçildi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Divan Otelleri, Marketing Türkiye dergisinin Akademetre işbirliğiyle bu yıl 6.sını gerçekleştirdiği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde, zincir oteller sıralamasında ilk sırada yer aldı. İtibarını en çok artıran markaların ve paydaşlarının ödüllendirildiği organizasyonda, Divan Otelleri, sektöründe lider oldu. 

12 ilde bin 200 kişiyle yüz yüze yapılan çalışmada, o yıl içinde “Marka ve İtibar” değerini en çok arttıran marka takımları öne çıkarken, her sektör için tek kazanan belirlendi. Yüz yüze anket yöntemiyle gerçekleştirilen araştırmada Divan Otelleri, marka bilinirliği, yakından tanınması, güven, farklılık, tavsiye edilme, ticari faaliyetlerini destekleme, sosyal sorumluluk faaliyetlerinin beğenilmesi, iletişim ve reklam faaliyetlerinin beğenilmesi ile genel beğeni gibi kriterlerde değerlendirilerek “Yılın En İtibarlı Zincir Oteli” markası seçildi. “Yılın En İtibarlı Zincir Oteli” ödülü, 9 Ocak Perşembe akşamı Raffles İstanbul’da düzenlenen törende Divan Otelleri Genel Müdürü Murat Tomruk’a ödülü takdim edildi. 

KAYNAK:İnşaat&Yatırım681 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Divan Otelleri, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

“The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülü”ne Layık Görüldü

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
asüs, IsıYalıtım, WBCSD, Lineare, LOGIC 26/35, MEA, ErdemÇenesiz, Sinan Ak, 42 Maslak, Emir Sarıgül, Adil Pelister, Symbol 262, Borjen, Kliksa, FuzulYapı, Ispartakule’de Bizim Evler, TCDD, Beşiktaş Belediyesi, Domino Izgara, Hakan Kurt, HaliçMetroGeçişi, İzmitKörfezKöprüsü İstanbul, Yedigöze, Solarbaba Platformu, Cellini Boss, İzmir Körfezi, Kavaklıdere, WishMoreHotel, Sichuan Chaghong Electric, NaciŞAHİN,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.