İnsay Yapı’dan Ev Sahibi Olma Fırsatı! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnsay Yapı’dan Ev Sahibi Olma Fırsatı!
08 Ocak 2020, Carsamba 12:02:11
İnsay Yapı’dan Ev Sahibi Olma Fırsatı!
İmza attığı projelerle sektörün yenilikçi markaları arasına giren İnsay Yapı, “Daireni Gör, Yaşamaya Başla Kampanyası” ile yatırımcılara, 281 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 252 konut ve 15 ticari birimden oluşan Ondörtüç Pendik projesinde, kampanya kapsamında yüzde 0.79 faiz oranı ile 180 ay vadelendirme seçenekleri sunuluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İnsay Yapı, İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te inşa ettiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesinde faiz oranlarını yüzde 1’in altına indiren “Daireni Gör Yaşamaya Başla Kampanyası”na devam ediyor. Kampanya ile yatırımcılara kazançlı ve katma değeri yüksek bir yatırım avantajı sunan şirket, hemen tapu ve hemen teslim avantajıyla da konut alıcılarının yatırımlarını güvence altına alıyor.

‘Ondörtüç Pendik’ projesinin hem yatırım hem de oturum amaçlı konut alıcıları tarafından ciddi bir taleple karşı karşıya olduğunu hatırlatan İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık kampanyanın devamı hakkında şu bilgileri verdi:

“Ödüllü mimar Turgut Toydemir imzasını taşıyan projemize gelen talepleri en iyi şekilde yönetebilmek adına hayata geçirdiğimiz kampanyamızda, 2020’nin ilk günlerinde yatırımcılarımızı bütçelerini sarsmadan ev sahibi yapmaya odaklandık. Örnek dairelerimizi inceleyen yatırımcılarımız, yüzde 0.79 faiz oranı ve 180 ay vadelendirme avantajından faydalanarak 2020’ye yeni yaşam alanlarında“merhaba” diyecekler. Sunduğumuz hemen tapu hemen teslim ayrıcalığıyla da onları, yatırımlarını güvence altına alan bir yaklaşımla, beklentilerini karşılayan bir yaşam alanıyla buluşturacağız. Projemizde 1+1 dairelerin fiyatları, 281 bin TL’den başlıyor.”

Pendik’in merkezinde ayrıcalıklı yaşam alanı

'Ondörtüç Pendik' projesi 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor. 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı 'Ondörtüç Pendik'; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkânının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor. Profesyonel site yönetiminin bulunduğu ve her daireye depo alanının tahsis edildiği projedeki mağaza ve restoranlar da ayrıcalıklı yaşam alanı konseptini tamamlıyor. Pendik'in merkezinde yer alan 'Ondörtüç Pendik' projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Projedeki dairelerin fiyatları, 281 bin TL- 665 bin TL arasında değişiyor. 

Teknokent’e komşu…

Yapımı devam eden Şeyhli metro istasyonu, projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Teknokent'e de komşu olan proje ayrıca, bölgenin en büyük alışveriş merkezi Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı sunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta

Ödüllü mimar Turgut Toydemir imzasını taşıyan proje, dört bir yanı sağlık kuruluşlarıyla çevrili ve özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 3 dakikalık mesafede yer alıyor. 'Ondörtüç Pendik', Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota ise 15 dakika ve eğitim kurumlarına da komşu olacak mesafede konumlanıyor.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım789 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik, Teknokent, Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İnsay Yapı’dan Ev Sahibi Olma Fırsatı!

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
avm, Alper İnşaat, Lübnan- Türkiye, American Siding, Kalekim Genel Müdürü Ferdi Erdoğan, MEBE ONE Khimki Plaza Projesi, Murat Yilmaz, Apple Store, Abdullah Tuncer, GoodDesign, RLC Günleri, WILO Pompa Sistemleri A.Ş., Kim Marketler Zinciri, FabayAdabüküEvleri, Engelliler, Renkli aksesuarlar, Volvo Truck Center, RegattaPlatinum, Efkan Hayati Eroğlu, MogliceBarajı , SolarTR 2014 Konferansı, Andreas Schierenbeck, CCU, Beton İstanbul 2015, ‘İhracatın Yıldızları 2012’ , Allen-Bradley TLS-Z GD2, Prof. Dr. Turgay AKBULUT, Ergün Turan, Northland , Havalandırma ve Doğalgaz Teknolojileri Fuarı”,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.