Stevie Altın Ödülü Sektöründe İlk Kez Buderus’un Oldu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
Stevie Altın Ödülü Sektöründe İlk Kez Buderus’un Oldu
09 Ekim 2019, Carsamba 10:36:40
Stevie Altın Ödülü Sektöründe İlk Kez Buderus’un Oldu
Dünyanın önde gelen Uluslararası İş Ödüllerinden Stevie Altın Ödülü’nü kazanan ısıtma ve soğutma sektörünün ilk ve tek markası Buderus oldu. Buderus, Stevie Altın Ödülünü Türkiye’nin En İyi Kombi Ustası Yarışmasıyla kazandı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Buderus, sponsorluğunu üstlendiği “Türkiye’nin En İyi Kombi Ustası Yarışması” projesiyle “Canlı Etkinlik” kategorisi altında “Topluluk Etkinliği” bölümünde “Altın Stevie” ödülüne layık görüldü. Stevie ödüllerinde, bu yıl 74 ülkeden 4 bini aşkın şirket yarıştı. Buderus sponsorluğunda düzenlenen “Türkiye’nin İlk ve Tek, İnteraktif ve Canlı Kombi Ustası Yarışması” ile sektörün önemli bir üyesi olan kombi montaj ustalarının sektörde sadece montaj yapan değil, aynı zamanda son kullanıcıya en kaliteli ve en doğru hizmet veren marka temsilcileri olduğunun vurgusu yapıldı.

Bu yarışma sayesinde ustalar Buderus markasını yakından tanıma ve ürünlerini deneyimleme fırsatı buldular. Buderus’un sponsorluğunda yapılan bu yarışma ile ustalık mesleğinin önemine dikkat çekerken ustalığın ve iş kalitesinin sektör için çok önemli bir konu olduğunun da altı çizilmiş oldu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım



463 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Buderus,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Stevie Altın Ödülü Sektöründe İlk Kez Buderus’un Oldu



 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
UniCredit, ITOCHU, Nesrin Yardımcı, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği, Dubai Cityscape Global 2015, Enis Uzunoğlu, Çini, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası, MetinHepgüler, Dumankaya Konsept Halkalı, Enerji Verimliliği Derneği, NükleerSantral, “Çevre Anıtı”, TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın, Turunç Grubu, MurogroFuture, MFZ Grup, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü, YİKOB, BTM Cool Shingle, YAP Şili, Bayraktarlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Bayraktar, Denizli, arsa, Kingdom Tower, Gedik Yatırım, Çağlayan Adliyesi, dinamit, ÖzlemÖzüner, Mecicidiyeköy,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.