Günsan Karamanlı iş ortaklarına yeni nesil şalt ürünlerini tanıttı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
Günsan Karamanlı iş ortaklarına yeni nesil şalt ürünlerini tanıttı
09 Ekim 2019, Carsamba 10:34:01
Günsan Karamanlı iş ortaklarına yeni nesil şalt ürünlerini tanıttı
Günsan Elektrik’in farklı illerde iş ortaklarıyla buluşmaları devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Günsan Elektrik, Türkiye’nin dört bir yanında bayileriyle ve iş ortaklarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak Karaman’da bir seminer veren şirket, seminere katılan Karamanlı elektrikçilere Valta yeni seri şalt ürünlerini tanıttı. Seminerde ayrıca dijital kanallar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Türkiye genelinde 17 bin parçalık potföyünü 54 bayisi aracılığıyla hem ülke içine hem de 50’den fazla ülkeye ulaştıran Günsan, düzenlediği seminer ve eğitim programlarıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki iş ortaklarıyla da bir araya geliyor. Karaman’da New Karaman Otel’de bir seminer düzenleyen Günsan, daha etkin bir stok yönetimine imkan veren ve yeni nesil üretim teknolojisi ile üretilen Valta serisi şalt grubunu tanıttı. 

Düzenlenen seminere katılan 110 elektrikçi iş ortağı, yeni seri şalt ürünlerinin yanı sıra dijital kanallar hakkında da detaylı bilgi aldı. Etkinliğin sonunda ise seminere katılım gösteren 5 elektrikçiye çekilişle avometre hediye edildi. Önümüzdeki dönemde Günsan, farklı illerde bayileriyle bir araya gelmeye devam edecek.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım465 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Günsan Elektrik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Günsan Karamanlı iş ortaklarına yeni nesil şalt ürünlerini tanıttı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ahmet Güven, Dicle Nehri, Hüsamettin Onanç, Ay Işığı Vadi Evleri, Mustafa Çamlıca, InfraMed Infrastructure, Nesim Ekinci, Çelik Erengezgin, Duvardan Duvara Ev Koleksiyonu, JPO, Selçuk Ecza, İstanbulTeknik, ASAŞSANAT, bone, 9.GayrımenkulFuarı, BilgeÖzdemir, Tuzla Birlik Organize Sanayi Bölgesi, MuratErenoğlu , Fahri Konsolosu Hüseyin Nuri Çomu, Malaysia Airports , Çift NTC Sensör Ölçümü, Nissibi, İzmir Ticaret Odası (İZTO), GTD, İstanbul Expo Center, Prf.Dr.Ziya Selçuk, Eyfel Kulesi, Glossmax, İzmit Körfez Villaları, Sembol İnşaat ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.