Dünya Mimarlık Haftası’nın ana sponsoru Cosentino | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
Dünya Mimarlık Haftası’nın ana sponsoru Cosentino
09 Ekim 2019, Carsamba 10:15:22
Dünya Mimarlık Haftası’nın ana sponsoru Cosentino
Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino, 7-11 Ekim 2019 tarihleri arasında İzmir Alsancak’taki TMMOB Mimarlar Odası Merkezi’nde gerçekleşecek Dünya Mimarlık Haftası etkinliklerinin ana sponsoru oldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türeticisi Cosentino, 7-11 Ekim 2019 tarihleri arasında İzmir Alsancak’taki TMMOB Mimarlar Odası Merkezi’nde düzenlenecek olan Dünya Mimarlık Haftası etkinliklerinin ana sponsoru oldu. Bu yıl tüm dünyada ‘Herkes için konut’ (Architecture... housing for all) temasıyla düzenlenen etkinliklerde sektörün önde gelen mimar, iç mimar ve tasarımcıları katılıyor. İzmir TMMOB Mimarlar Odası Merkezi’ndeki etkinliklerde Cosentino, Silestone, Dekton ve Sensa yüzeylerini tanıtacak.

“İnsan hayatına değer katan çözümler tasarlıyoruz”

Emre Arolat, Han Tümertekin gibi ünlü mimarların konuşma ve Cephe-Der üye kuruluşlarının sunum yapacağı etkinliklere dair değerlendirmelerde bulunan Cosentino Türkiye Ülke Direktörü Alper Şensan, “Cosentino olarak yenilikçi yaklaşımlar ile trendleri belirleyen ve insan hayatına değer katan çözümler tasarlıyoruz. Bu özel gün itibariyle İzmir’de 11 Ekim tarihine kadar sürecek Mimarlık Haftası’19 etkinliğinin ana sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz. Fikirleri ile yeni bir dünya yaratan ve yaşadığımız mekanlara ruhunu katan tüm mimarların günü kutlu olsun” diye belirtti.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


448 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Dünya Mimarlık Haftası, Cosentino,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Dünya Mimarlık Haftası’nın ana sponsoru Cosentino 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
DASK, Mivara Luxury Resort&Spa, Müjdat GÜLER, Sivas, Yatcop, urkey Sotheby’s International Realty Yönettim Kurulu Başkanı Çiğdem Hitay, Hsbn İnşaat , ÇelikİhracatçılarıBirliği, TemaPark , Erksan Çevre, SinpaşAltınKuleler, Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Gökhan Tosun, Sultanahmet Köftecisi, ByConcept, Haramidere Parklar, Redevco, İSKİ, AhmetDördüncü, Viatrans A.Ş.- Meydanbey, Demos Fuarı, Vaillant, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği, Aşkabat Havalimanı, EY Yenilenebilir Enerji, Saint Petersburg, Greenguard, Kapalı Yüzme Havuzu, İnşaatMalzemeleriSanayiBileşik Endeksi , NEC,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.