DAP Yapı’dan Ödüllü Projesi Validebağ Konakları’nda Büyük Kampanya | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
DAP Yapı’dan Ödüllü Projesi Validebağ Konakları’nda Büyük Kampanya
07 Ekim 2019, Pazartesi 10:47:18
DAP Yapı’dan Ödüllü Projesi Validebağ Konakları’nda Büyük Kampanya
DAP Yapı, konut sahibi olmak isteyenler için cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Validebağ Konakları’nda yüzde 0,99 oranla 180 ay vade fırsatı sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından DAP Yapı, İstanbul’daki projesi Validebağ Konakları’nda tüketiciler için farklı bir pencere araladı. Halihazırda yüzde 10 KDV indirim sunulan Validebağ Konakları’nda şimdi de yüzde 0,99 faiz oranıyla 180 ay vade kampanyası başladı. Geçen sene Forbes dergisinin en fazla getiri sağlayan markalı konut projeleri raporunda kendi bölgesinin en değerli projesi seçilen Validebağ Konakları, yakın zamanda açıklanan bu seneki listede de yine kendi bölgesinin getiri potansiyeli yüksek projesi seçildi.

Validebağ Korusu’na yürüme mesafesindeyer alan ve Boğaz’a komşu proje, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve Avrasya Tüneli’ne 5 dk mesafede konumlanıyor. Validebağ Konakları, az katlı mimarisiyle bölgeye değer katıyor. 5’şer katlı toplam 319 konaktan oluşan, 1+1’den 6+1’e, 70 metrekareden 650 metrekareye farklı tiplerde konak seçenekleri bulunan Validebağ Konakları, yeşilin tüm zenginliğini sunan koru manzarasına ek olarak, geniş iç bahçeler ve gölet manzarasına da sahip. Özel lokasyondaki projede yüzde10 KDV avantajı ile ciddi indirim sağlandığına dikkat çeken Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Şimdi de kamu bankalarının faiz indirim rüzgarını arkamıza aldık. Biz de yüzde 0,99 oranla 180 ay vade fırsatı sunuyoruz” dedi.

Buna göre müşterilerin artık yüzde 1,5 yerine 0,99 oranla alım fırsatı yakalayacağını kaydeden Yılmaz, “Faiz fırsatı sayesinde tüketicilerin yatırım yapmaya başladığını görüyoruz. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’na göre faizlerin yüzde 1’in altına çekildiği ağustos ayında 2,7 milyar liralık konut kredisi kullanıldı. Yine TÜİK’in açıkladığı son ciro endeksinde, Temmuz’da yüzde 9,2 artış yaşandığını görüyoruz. Özetle tüketici alıma başladı. Bu, kamu bankaları öncülüğünde başlayan faiz indiriminin ve doların aşağı yönlü hareketinin başlayan yansıması” dedi.

Konut Almak Hiç Bu kadar Kolay Olmamıştı

Yoğun talebi geri çevirmemek adına bu kampanyayı devreye aldıkları müjdesini veren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Konut sahibi olmak isteyenler için sürpriz yapmaya devam ediyoruz. Alıcı ve yatırımcılarımızın isteklerini geri çevirmemek tüketicinin yükünü hafifletmek için yeni bir kampanya başlattık” dedi. Yılmaz, konut almanın artan maliyetlere rağmen fedakar kampanyalar sayesinde en cazip dönemini yaşandığını vurgulayarak, “Konut almak hiç bu kadar kolay olmamıştı” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1624 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DAP Yapı, Validebağ Konakları, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

DAP Yapı’dan Ödüllü Projesi Validebağ Konakları’nda Büyük Kampanya 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Koleksiyon ve Tasarım Vakfı, AgencyGayrimenkul, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Cannes, AssanGayrimenkul, RIBA + VitrA, Doruk Park , Saudi Aramco Oil Company, Çimento Grubu, Sadabad, Cem Şenel, Integra Metal Asma Tavan Sistemleri, Terra, Mehmet Özmal , MardavYalıtım, KuzeyBodrum, İç Anadolu, Çamdibi Paprat Konutları, ARMWOOD, BoatShowEurasia, 4/4 lük Innovia Projesi, MakbuleYönelMaya, The House Residence Bomonti, Zingat.com, Niyazi Sağlık, Dünya Tasarruf Günü, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Aydoğan A.Ş., Ataşehir Novada AVM, Abraaj Group,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.