Bir duş kanalında aradığınız her şey için “Geberit CleanLine” | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
Bir duş kanalında aradığınız her şey için “Geberit CleanLine”
11 Eylul 2019, Carsamba 11:09:04
Bir duş kanalında aradığınız her şey için “Geberit CleanLine”
Yaz sezonuyla birlikte artan duş sayılarına, biriken saç ve kirler de eklenince duş sifonunun tıkanma olasılığı artıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yaz sezonuyla birlikte artan duş sayılarına, biriken saç ve kirler de eklenince duş sifonunun tıkanma olasılığı artıyor. İnovatif tasarımı ile tıkanıklık ve hijyen problemlerine çözüm sunan Geberit CleanLine Duş Kanalları, banyolarda rahat bir banyo keyfinin kapılarını aralıyor.  Geliştirdiği inovasyonlarla banyo mimarisini yeniden yorumlayan Geberit, duş kanallarının en büyük sorunu olan tıkanıklık ve hijyen problemine CleanLine ile çözüm oluyor. Şık tasarımı ve kolay montaj özelliğiyle banyoları hem görsellik hem de fonksiyonellikle buluşturan Geberit CleanLine Duş Kanalları, kir ve bakterilerin duş alanında birikmesine engel oluyor. 

Banyolarda hijyen problemine tek bir noktadan çözüm

Saç tutucu tarağı ve suyun drene edildiği alanları minimuma indirip kirlerin birikebileceği alanları azaltan tasarımıyla CleanLine, duş kanallarının pürüzsüz yüzeye sahip olmasıyla, kir ve bakterilerin duş alanında birikmesine engel oluyor. Özel tasarım sifonu sayesinde banyolarda koku oluşumunun da önüne geçen CleanLine, sade ve şık tasarımıyla her zemine rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Ayrıca duvar kenarına ve duş alanının ortasına kolaylıkla monte edilebilen Geberit CleanLine, modern tasarımı ve sunduğu kolay temizlik imkanı sayesinde farkını ortaya koyuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1655 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit CleanLine Duş Kanalları,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bir duş kanalında aradığınız her şey için “Geberit CleanLine” 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Tarihi Haydarpaşa Kampüsü, TürkYtong, Hydre-MAC, FSM köprüsü, Profilo ankastre, Seba Ofis, ElectroluxDesignLab, Powermat Teknolojileri, MilanoKonferansMerkezi, Total İnşaat, Jorge Gramaxo, Başkanı Süleyman Sağlam, Göztepe, Eser Ersoy, Capital Dergisi, konutkampanyası, Gri Su Geri Kazanım Sistemi, İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu, FG Wilson, KoleksiyınMobilya, KARAGÖZLÜLER Tekstil, HDR, Siak A.Ş., Bosch Isı Sistemleri, Karabük, Johnson, Moonlight, DekarYapı, G5 Atölye Mimarlık, MarYapı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.