Basın Ekspres’in yıldızı NG Residence, kira getirisinde yüzde 30 artış sağladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
Basın Ekspres’in yıldızı NG Residence, kira getirisinde yüzde 30 artış sağladı
10 Eylul 2019, SALI 17:52:42
Basın Ekspres’in yıldızı NG Residence, kira getirisinde yüzde 30 artış sağladı
İstanbul’un hızla değerlenen bölgesi Basın Ekspres’e ayrıcalıklı bir prestij kazandıran NG Residence, konumu ve donanımından aldığı güçle, yatırımcısına kazandırdığı kira getirisinde de yüzde 30 artış sağladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İstanbul’un hızla değerlenen bölgesi Basın Ekspres’e ayrıcalıklı bir prestij kazandıran NG Residence, konumu ve donanımından aldığı güçle, yatırımcısına kazandırdığı kira getirisinde de yüzde 30 artış sağladı. 18 ayda yüzde 45 oranında prim yapan projede, 1+1 dairelerin bin 500 TL’den başlayan kira getirileri bin 800 TL’ye, 2+1 dairelerin 3 bin 500 TL’den başlayan kira getirileri ise 3 bin 800TL’ye yükseldi.

İçerisinde barındırdığı 5 yıldızlı otel ve kongre merkezinin yanı sıra, Basın Ekspres’e getirdiği üst düzey yaşam ayrıcalığı ile kısa sürede bölgenin yıldızı olarak gösterilen NG Residence, konumu ve donanımından aldığı güçle yatırım değerini her geçen gün artırıyor. Ataköy- İkitelli ve Bağcılar- Kirazlı metro hattının tam ortasında, İstanbul Havalimanı’na 27 kilometre uzaklıktaki konumu da yatırımcılar için cazibe yaratıyor. Yatırım değerindeki artışa paralel olarak, yatırımcısına sunduğu kira getirisinde de artış yaşanıyor. Yatırımcılar, satın aldıkları dairelerini kiraya vermek istediklerinde, projenin sunduğu satış ve kiralama hizmetinden faydalanabiliyor. 

Yaşamın ve ticaretin merkezinde

Sadece konut değil, sahip olduğu 5 yıldızlı otel ve kongre merkeziyle bir projeden beklenenin ötesine geçen NG Residence, bulunduğu lokasyon avantajıyla da gündelik yaşamın ve ticaretin merkezinde konumlanıyor. Büyüklükleri 62 ile 130 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 seçeneklere sahip 306 daireden oluşan proje üst düzey teknolojiyle donatılmış dairelerinin yanı sıra ayrıcalıklı mimari tasarımıyla bir konut projesinden beklenenin ötesine geçiyor. 

Yatırımcısına üst düzey kazanç sağlayacak

İstanbul’un önemli noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken NG Residence, ilerleyen yıllarda dünyanın en önemli fuar ve kongre alanı olacak İstanbul Atatürk Havalimanı’na 6 kilometrelik mesafede yer alıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ve İstanbul Havalimanı bağlantı yollarına 4 kilometrelik mesafede konumlanan NG Residence, metro istasyonuna ise 200 metrelik uzaklıkta bulunuyor. Mevcut Kirazlı- Bağcılar metro hattının tam ortasında yer alan proje, bu yılın sonunda açılması planlanan Ataköy- İkitelli metro durağına da yürüme mesafesinde yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


880 kez okunmuştur.


ETİKETLER : NG Residence, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Basın Ekspres’in yıldızı NG Residence, kira getirisinde yüzde 30 artış sağladı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Subaru Corporation, Üçüncükköprü, Yapı Ruhsatı, Osmanlı inşaat, İhsan Akbıyık, da tercihini Palladium Tower’dan yana kullandı. Palladium Tower , DÜZCAM, BenevreBeytepe, ARGE, Scania, HalukSur, TRI-G projesi, Ferit Meriçten, Ömer Burhanoğlu, MAKTEK Avrasya Fuarı, UğurKoyunoğlu, John Renwick McAslan, Japon Bridgestone Corporation, Yılmaz Arslan, GAN Türkiye, Saltuk Buğrahan Öztürk , AvrasyaİntYapıAŞ, Bayer, Mustafa Çelik, NCaddeAgora, Anadolu Kartalları, Havaray, NamıkEkinci, Blockchain, ALUTEAM,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.