NG Kütahya Seramik Yeni Nesil Tasarımları Ve Uygulamalarıyla Cersaie’de | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
NG Kütahya Seramik Yeni Nesil Tasarımları Ve Uygulamalarıyla Cersaie’de
10 Eylul 2019, SALI 15:10:29
NG Kütahya Seramik Yeni Nesil Tasarımları Ve Uygulamalarıyla Cersaie’de
NG Kütahya Seramik, İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen dünyanın en büyük uluslararası seramik fuarı Cersaie’de, yeni nesil tasarımlarıyla ve NG Digi+ uygulamasıyla dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünya seramik sektörünün öncü markalarından NG Kütahya Seramik, yeni nesil tasarımları, inovatif ebatlı ürünleri ve fark yaratan stant tasarımıyla 23-27 Eylül tarihleri arasında Cersaie Fuarı’na katılacak. NG Kütahya Seramik; 120x120 cm ve 60x120 cm ebatlarındaki ürünleri başta olmak üzere 120x240 cm, 30x240 cm, 30x120 cm, 18x118 cm ve 80x80 cm gibi farklı ebatlardaki ürünlerini sergileyecek. Yeni ürünleri arasında yer alan 120x120 cm Porfir, Milestone, Faedis ve 60x120 cm Kingstone serilerini sektör profesyonelleriyle buluşturacak. Double Charge granit seramik grubuna ait 60x120 cm ebadındaki Nexus ise fuarın en iddialı serileri arasında öne çıkacak. Tecnoplus tekniği ile dünyada bir ilke imza atan markanın üstün teknik özelliklere sahip koleksiyonları Cersaie’de yerini alacak. 

NG SPAIN İLK KEZ CERSAIE FUARI’NDA 

Azuvi, Cerocuarenta ve Living Ceramics firmalarının; sektöre öncülük eden tasarımları ile NG Kütahya Seramik’in tecrübesinden gücünü alan NG Spain, ilk kez Cersaie’de yer alacak. NG Spain’in 30x75 cm, 30x90 cm, 20x120 cm ve 120x240 cm ebadındaki mermer ile ahşap dokulu serileri akıllarda yer edinecek. 

NG DIGI+ LANSMANI YAPILACAK

NG Kütahya Seramik, NG Digi+ adını verdiği ‘‘Yeni Nesil Dijital Deneyim Merkezi’’ ile seramik sektöründe bir ilke imza atıyor. NG Digi+ uygulaması; taşınabilir zemin görüntüleme sistemi, yüksek çözünürlükte 3 boyutlu görüntüleme ve döşeme şablon alternatifleri ile kullanıcılara geniş çaplı bir deneyim yaşatıyor.

NG Kütahya Seramik, yapay zekâ desteğiyle kontrol edilen ve 240 cm x 480 cm’lik üzerinde yürünebilen interaktif zemin görüntüleme sistemiyle birebir ölçekli dijital ürün deneyimini ilk kez Cersaie Fuarı’ndaki ziyaretçilerine yaşatacak. Uygulama sayesinde ürünler üç boyutlu bir şekilde incelenerek, yüzey dokuları en gerçekçi şekliyle deneyimlenecek.   

NG DIGI+ İLE DİJİTAL DÖNÜŞÜM BAŞLIYOR

Dijital dönüşüm sürecinde interaktif çalışmalarına son hız devam eden NG Kütahya Seramik, NG Digi+ ile web sayfasında ve mobil uygulamalarında kullanıcılara ürün seçiminde kolaylık sağlıyor. 

Seramiklerdeki rölyef ve geometrik yüzey hareketleri, ışık altındaki yansıma ve parlaklık özellikleri NG Kütahya Seramik’in web sitesinde ve mobil uygulamasında gerçekçi bir simülasyonla sunuluyor. Aynı zamanda mekânların her bir yüzeyinde döşeme şablonunu deneyimleme imkânı bulan ziyaretçiler, ürünleri sanal ortamda uygulayarak kendi zevklerine göre mekânlarını tasarlayabiliyor.

NG Digi+, kullanıcılarına çok gerçekçi sanal bir tasarım aracı sunmasıyla ve interaktif zemin görüntüleme sistemiyle mağazacılık konseptine yeni bir bakış açısı getiriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


395 kez okunmuştur.


ETİKETLER : NG Kütahya Seramik;,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

NG Kütahya Seramik Yeni Nesil Tasarımları Ve Uygulamalarıyla Cersaie’de 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Vladimir Chuprov, Ersaş Alüminyum, İnaş Yapı, Prof. Dr. A.M.Celal Şengör , DIGITAL KETTLE, Sivas, EUROFORM Fancoil, Prof. Dr. Sabit Kalfagil, Soyak Mavişehir Optimus Gold projesi, HayatKimya, MORGES, Atakent 3, Kenan Koyuncu, İş Ortakları Gecesi ve Ödül Töreni, Energy Serisi, Mercan Dede, Hotpoint, OrhanKaraca, Dolphin 60S Scanphone, MAKTEK, Filli Boya Yalıtım Grubu, Gazi Çelik, Beyazıt İlhan, Kadıköy-Kartal, YiğitGroup, AKTOB Araştırma Birimi, hatlı tramvayTorunlar GYO, Garip Şandır, Dalaman, AQUENCE,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.