Bürotime Home Office Ürün Ailesi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Bürotime Home Office Ürün Ailesi
09 Agustos 2019, Cuma 10:22:05
Bürotime Home Office Ürün Ailesi
Bürotime Home Office Ürün Ailesi
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Pi Home

Home ofis kullanımı için özel olarak tasarlanmış olan Pi Home, doğal ahşap malzeme kullanımı ve fonksiyonel detaylarla kurgulanarak, şık ve çevreci bir görsel dil oluşturuyor. Kullanıldığı her mekana değer katan zamansız tasarım çizgisiyle güncelliğini koruyan Pi Home, ev dekorasyonuna da kusursuz uyum sağlıyor.

Era Home 

Evde daha çok ofis ortamını oluşturmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan Era Home, ahşap ayaklarıyla sıcaklık yaratırken gizli kablo özelliği ile doğa ve teknolojinin uyumunu gözler önüne seriyor.

Runner Home

Zıtlıkları profesyonel bir denge ile birleştiren Runner Home, güçlü bir duruş sergilemek isteyen kullanıcılar için tasarlandı. Depolama ünitelerinin üstüne gelen raf ünitesiyle; görsel objeleri sergilemeyi mümkün kılan tasarım, kullanıcısına kişiselleştirilebilir bir çalışma ortamı yaratmasına olanak sağlıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım339 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bürotime,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bürotime Home Office Ürün Ailesi 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bitlis İl Özel İdaresi, Nicolae Timofti, Esas 39 Burda AVM, Sur Çelik Kapı, GürhanBakırküre, Tuti, Nitromix, EgeYapıGroup, Aksaray Grand Eras Hotel, NASA, WILO Türkiye, Bodrum Kayrak Serisi, e-Motion sistemi, Riyad, Yunanistan ve Türkiye Bölge Ticaret Müdürü Gergely Nagy, Yeşil Kentsel, Hüseyin Kutsi, Dönmezlerİnşaat, Al Ahmedi Limanı, İMOB, AdresYalıkavak , Foster&Partners şirketi, Odakule, Aşçıoğlu, İnebolu Limanı, Marcode Pazarlama Danışmalığı, 13.Kalite Ve Başarı Sempozyum, Residence&Home office, Assan Demir, Renaissance Pravda,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.