Soho Yatak Odası ile güne güzel bir başlangıç | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Soho Yatak Odası ile güne güzel bir başlangıç
09 Agustos 2019, Cuma 10:18:40
Soho Yatak Odası ile güne güzel bir başlangıç
İyi bir uykunun neler vaat ettiğini biliyor musunuz? Örneğin neşeli bir ruh, enerjik bir beden, zinde bir akıl ve içi gülen bir çift mutlu göz… Peki, iyi bir uykunun sırrını biliyor musunuz?
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Loda Mobilya, güne başlama durağı olan yatak odalarını özel ve ayrıcalıklı kılacak standartları bir araya getiriyor. Mutluluğun kaliteli uykudan geçtiğine inanan Loda Mobilya, Soho Yatak Odası ile iyi bir uykunun ipuçlarını sunuyor. 

Şimdi sahnede Soho var

Tüm unsurların huzurlu bir uyku ve güzel bir güne taze başlangıç için uyum içinde konumlandığı Soho Yatak Odası, retronun dingin esintisini yatak odalarında ağırlıyor. Geçmişin zanaatkar mirasını, çağdaş dönemin sanatsal çizgileriyle buluşturan Soho, kişisel yaşam alanlarında fark yaratan estetik bir anlayış sunuyor. 

Her detayın kusursuz bir resmi meydana getirdiği Soho Yatak Odası, ahşabın şık dokunuşlarıyla kusursuzlaşıyor. Oval bir formda dizayn edilen takım, şıklığını fonksiyonellikle tamamlayarak çağdaş zamanların değişen ihtiyaçlarına cevap veriyor. Geniş hacimli gardırop, daha çok işlevsellik temasıyla oluşturulan şifonyer ve iç dizaynıyla kullanım kolaylığı sunan komodin takımın en etkili parçalarını oluşturuyor. Soho Karyola ise göz dolduran işçiliği, retro stili karakterize eden doneleriyle bir yıldız gibi yatak odalarının merkezinde yer alıyor. Üstelik karyolanın yıldız ışığı, gardıropta yer alan özel aydınlatma ile görsel bir armoni yaratıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


334 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Loda Mobilya, Soho Yatak Odası,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Soho Yatak Odası ile güne güzel bir başlangıç 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Pasifik, Sinoma, Solar Impulse, SJB , EIC, KonakBelediyesi, İstasyon24 , Çevre Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan Bayraktar, NOA grubu, Ata Ceylan, iklimlendirme üretimi, Solo, Türkiye-Vietnam İş Forumu, Brandworks, Soft Airflow, Kale Çelik Eşya, PalladiumAtaşehirAVM, Filiz Çakmur, Nevbahar, Creator Space, Elysium Art Şişli, Seba Ulus Konakları, Ardeşen, GülprojeExpress, Ören, GHE, Genel Enerji, IRENEC 2014, Safi Gayrimenkul, Erol Üçüncü,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.