Artema, çocuklu ailelere termostatik bataryaları öneriyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Artema, çocuklu ailelere termostatik bataryaları öneriyor
08 Agustos 2019, Persembe 14:59:01
Artema, çocuklu ailelere termostatik bataryaları öneriyor
Artema, çocuklu ailelere, istenilen su sıcaklığını önceden ayarlamayı ve banyo süresince sabit tutmayı sağlayan termostatik banyo bataryalarını öneriyor. Özellikle küçük bebekleri olan ebeveynler, termostatik bataryaları kullanarak küvetteki suyun sıcaklığını istenilen dereceye kolayca ayarlayabiliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Artema’nın AquaHeat termostatik banyo bataryaları, su basıncında oluşabilecek ani değişikliklere hızla tepki veriyor. İhtiyaç duyulan su sıcaklığına hemen ulaşılıyor ve ısı uzun süre aynen korunuyor. Tasarruf butonu sayesinde su kademeli olarak açılarak %50’ye varan tasarruf elde ediliyor. Artema’nın AquaHeat termostatik banyo bataryaları sayesinde, istenilen sıcaklıktaki suya, daha az su ve enerji kullanılarak ulaşıldığından, aile bütçesine de katkıda bulunuluyor.

Bebekleri büyüyüp kendi başına yıkanmaya başlayan aileler, termostatik bataryaların özelliklerinden yararlanmaya devam ediyor. Banyo sırasında evin başka bir noktasında su kullanılsa bile, duştan akan suyun sabit ısıda kalmasını sağlayarak çocukları yanma riskinden koruyor. Özel teknolojisi sayesinde, AquaHeat bataryaların gövdesi de her zaman güvenli bir sıcaklıkta kalıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım369 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Artema, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Artema, çocuklu ailelere termostatik bataryaları öneriyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
“Greening Hotels”, EEMKON , Bodrum 4. Asliye Hukuk Mahkemesi, CEPHEDER, İnşaat Burada Dergisi, INC Research İstanbul Merkez Ofisi, Ramazan Bayramı, Aura, 77 Milyon liralık Tesis, Avcılar Endüstri Meslek Lisesi, Poğda Demircan, Makimsan, Alp Evrenol, Nuhpanel, Oytaş İnşaat , AzizTorun, Kadri Mert, Hayat Kimya, ViaGYO, Home Cosmetics, ÖzenKuzu, ÇevreDostu, Çan, HermanMiller, Extensa, DTMF, AUTOPORT Limanı, BabacanPalace, Helsingborg Limanı Servis ve Bakım Müdürü Mats Fernebrand, Prof. Dr. Frank Richter,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.