Stilinizin yaşam alanındaki kombinasyonu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Stilinizin yaşam alanındaki kombinasyonu
08 Agustos 2019, Persembe 14:53:43
Stilinizin yaşam alanındaki kombinasyonu
Tek seride üç ayrı mekanizma rengi, üç farklı çerçeve modeli ve sayısız kombinasyon olanağı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

BTicino, Livinglight anahtar-priz serisi ile İtalyan tasarımını üstün teknolojiyle birleştiriyor. Livinglight, yenilikçi ve farklı tasarımı, ekstra inceliği, malzeme ve renk alternatifleriyle hayalinizdeki evi, konutu ya da çalışma alanınızı gerçeğe dönüştürüyor.

Konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi çözümleriyle elektrik altyapı ve tesisatında dünya lideri olan İtalyan BTicino, yaşam alanlarına küçük dokunuşlar yapmak isteyenlere modern çözümler sunuyor.

BTicino Livinglight Serisi: Dikdörtgen, International ya da Air...

Farklı dokulardaki renk seçenekleri, zarif estetik çizgisi ve dikdörtgen formuyla İtalyan tasarımını yaşam alanlarına taşıyan Bticino Livinglight, duvarlarında zarif ve estetik bir görünüm isteyenlerin tercihi oluyor. Bticino Livinglight serisi, fonksiyonel kullanımı ve estetik görünümüyle var olduğu mekanı daha da güzelleştiriyor. Air, international ve dikdörtgen çerçeve alternatifleri sunan BTicino Livinglight; krom, bronz, civa gibi sayısız renk alternatiflerinin yanında tasarımı ile anahtarlar için geleneksel görünümün dışına çıkmış yepyeni bir tarz yaratıyor. Modern tarzın en iyi yansıması Livinglight, tüm zevklere hitap eden renk, malzeme, doku ve şekilleri bir araya getirerek evlerde zarif kombinasyonlar oluşturuyor.

İstenen tüm form ve tuş kombinasyonlarının serbestliği ile oluşturulabilen BTicino Livinglight serisi, fikirlerinize sınırsız özgürlük kazandırıyor. Renk çeşitliliği, incelik ve kolay kullanımıyla duvarlarınıza tarz, estetik ve hava katıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 364 kez okunmuştur.


ETİKETLER : BTicino, Livinglight, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Stilinizin yaşam alanındaki kombinasyonu 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Hasanoğlu İnşaat, AKSGrup, Özgen Çoğulu, MHSA, Muradiye Camii, Faig Bağırov, Sinanlı Yapı, Bahçelievler, Liman İşletmeciliği AŞ (LİMAŞ), Akdeniz İnşaat, Winx Club grubu, Thea, DemirGrup, Mesut Arslan, Osmanlı Padişahı 2. Murat, RS 295, Piyalepaşa Gayrimenkul, 
GebzeOrhangaziİzmirOtoyoluProjesi, Hasankeyf, Wolfgang Neumann, RenovaWood, 3.köprü Boğaz Köprüsü, Jotunboya, Mustafa Talat Katırcıoğlu, uluslararası doğrudan yatırım, Çebi, ŞişecamYıldızlarGeçidi, Automation PartnerNetwork, ZERKartal, Ayvaz N-GAS,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.