Özyurtlar Holding, inşaat faaliyetlerinde firene basmadı! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Özyurtlar Holding, inşaat faaliyetlerinde firene basmadı!
02 Agustos 2019, Cuma 12:37:32
Özyurtlar Holding, inşaat faaliyetlerinde firene basmadı!
250 milyon dolarlık Ödül İstanbul projesinin yüzde 80’i tamamlandı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

29 yılda, 1 milyon 500 bin metrekarelik bir alan üzerinde 15 bin konut üreterek, 60 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding, sektörde artan maliyetlere rağmen, inşaat çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.  Beylikdüzü E-5’e yürüme mesafesinde konumlanan, şehrin içinde tatil köyü konforu sunan Ödül İstanbul projesinin yüzde 80’i tamamlandı. 250 milyon dolarlık yatırımla gerçekleştirilen, 8 blokta, 2 bin 683 konut ve 102 ticari üniteden oluşan projenin, tapularıyla birlikte 2020 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Gayrimenkul ve inşaat sektöründe sadece konut değil, komplike yaşam alanlarının mimarı Özyurtlar Holding, sektörde hissedilen maliyet baskısına rağmen projelerinde hızla ilerliyor. E- 5 üzerindeki merkezi konumu, ulaşım akslarına yakınlığı ve sunduğu tatil köyü konseptiyle Beylikdüzü’nün en dikkat çeken projesi Ödül İstanbul’un yüzde 80’ini tamamlayan şirket, projenin teslimlerine 2020 yılı sonunda başlayarak yatırımcılarına verdiği sözü yerine getirecek. Merkezi konumunun verdiği yüksek pirim avantajını, sunduğu tatil köyü konforuyla destekleyen projede, tapular da, teslim aşamasında verilecek. 75 metrekare 1+1, 102 metrekare 2+1 ve 164 metrekare büyüklüğünde 3+1 dairelerden oluşan projede, fiyatlar 299 bin TL’den başlıyor. 

Alper Özyurt: “Yatırımcılarımıza verdiğimiz sözü tutacağız”

Projenin yönetimini ve satış organizasyonunun yürüten Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alper Özyurt, sektörde zaman zaman yaşanan olumsuzluklara rağmen, her koşulda inşaat çalışmalarını sürdürmeyi başardıklarını vurgulayarak “Bu sayede yatırımcılarımızın gözünde güven oluşturduk. Bu güvenin bir neticesi olarak sektördeki itibarımızı her geçen gün yükseltiyoruz. Ödül İstanbul projesinde, frene basmayıp inşaatın yüzde 80’ini tamamlayarak çalışmalarımıza hız kazandırdık. Yatırımcılarımıza teslimlerin tapularla birlikte 2020 sonunda yapılacağına dair söz vermiştik. Bu sözümüzün arkasındayız. Yatırımcılarımızı, söz verdiğimiz tarihte, Beylikdüzü’nün merkezinde tatil konforuyla donatılan ayrıcalıklı bir yaşama kavuşturacağız” dedi.

Alper Özyurt, projenin detayları hakkında şu bilgileri verdi:  Fiyatlar, 299 bin ile 660 bin TL arasında değişiyor 

“Beylikdüzü’nün en hızlı değerlenen bölgesindeki konumu ve sunduğu tatil köyü konforuyla yatırımcılar açısından cazibe yaratan projemiz, 39 bin 561 metrekare arsa üzerinde, 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere 2 bin 683 konut ve 102 ticari üniteden oluşuyor. 75 ile 164 metrekare arasında değişen büyüklükte dairelere sahip projemizde fiyatlar, 299 bin ile 660 bin TL arasında değişiyor. 2 bin 450 metrekare yeşil alana sahip projemiz, sosyal donatı alanlarındaki çeşitlilikle birlikte bir tatil köyünden beklenenin ötesine geçerek doğal bir park yaşamı sunuyor. Yatırımcılarımız projemizin sunduğu yüksek katma değerle kısa sürede yüksek pirim elde ederken, aynı zamanda şehrin merkezinde, doğayla iç içe bir tatil atmosferinde yaşamlarını sürdürebiliyor.”

Bir tatil köyünün ötesinde…

Beylikdüzü’nün merkezinde, E5’e yürüme mesafesindeki konumuyla yatırımcısına yüksek kazanç sağlayan Ödül İstanbul, donanımıyla bir tatil köyünden beklenenin ötesine geçiyor. 900 metrekare’lik sosyal alan ve bin 550 metrekare’lik gezi bahçesi ile toplam 2 bin 450 metrekare yeşil alana sahip proje, çocuk parkları ile de doğal bir park yaşamı sunuyor. Metro ve metrobüs istasyonlarına, Tüyap Fuar Merkezi, civardaki okul ve sağlık merkezlerine yürüme mesafesinde yer alan projede, geniş park alanları, yüzme havuzu, tenis kortu, futbol ve basketbol sahaları, fitness ve güzellik salonu, çocuk parkı, çocuk kulübü, parti salonu, açık-kapalı otopark, kafe ve restoranlar yer alıyor. Projede resepsiyon ve 7/24 güvenlik hizmeti sunuluyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


3506 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ödül İstanbul, Özyurtlar Holding, Beylikdüzü, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Özyurtlar Holding, inşaat faaliyetlerinde firene basmadı! 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Akkent Paradise Gardens Residence, Prof. Dr. Nezih Eldem, Enver Demirel, İstanbuli, Ali Rıza Alaboyun, Bahçeşehir Koleji, PrEN 13203, Kuzu İnşaat, FRMA701, Hazine garantili ihaleler, Ak Plaza, MOD TASARIM, GROHE BestMatch™, Emre Çamlıbel, fehimesultanyalısı , KoçsaGrup, UDY, Prof. Dr. Hasan Zuhuri SARIKAYA, İzmir Crowne Plaza, Yeni Alışveriş Merkezi, Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi, Eski Likör Bahçesi, retro tasarımlar, Yalıtım Teknolojileri, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Wintermix, 7. Betonik Fikirler Proje Yarışması , Nida İnşaat, AGT Door, Lab,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.