Arçelik’e Red Dot’tan 2 Ödül | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
Arçelik’e Red Dot’tan 2 Ödül
12 Temmuz 2019, Cuma 12:49:48
Arçelik’e Red Dot’tan 2 Ödül
Ürünlerinde tasarım ve teknolojiyi aynı anda sunan Arçelik, tasarımda dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan Red Dot’tan 2 ödülle döndü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Arçelik, tasarım dünyasının en önemli yarışmalarından biri olan ve otoritelerce kabul edilen bir kalite onayı olma özelliği taşıyan Red Dot Ödülleri Töreni’nde 2 ürünüyle ödül almaya hak kazandı. Red Dot Tasarım Ödülleri jürisi tarafından Telve Duo ve Grundig Saç Kurutma Makinesi, Red Dot Award: Product Design kategorisinde ödüle layık bulundular. 8 Temmuz 2018 tarihinde Almanya’nın Essen şehrinde düzenlenen törende, ödülleri Arçelik adına Endüstriyel Tasarım Direktörü Serdal Korkut Avcı ve Tasarım Uzmanı Can Onur Vancı aldı.

1954 yılından bu yana her yıl çeşitli ülkelerden binlerce başvurunun yapıldığı Red Dot Tasarım Ödülleri’nde ödül alan ürünler çağdaş tasarımın en büyük müzesi olan Red Dot Tasarım Müzesi’nde sergilenecek.

Arçelik Red Dot Ödüllü Ürünlerinin Özellikleri

Telve Duo

Siyah ve bakır renkleri, şık tasarımıyla göz doldururken sahip olduğu indüksiyon teknolojisiyle vazgeçilmez geleneksel Türk kahvesi lezzetini sunuyor. Yüksek cezve kapasitesi ile tek seferde 6 fincana kadar kahve pişirirken, 2 ayrı cezvede farklı şeker miktarlarına göre seçim yapma imkanı sunuyor. Ayrıca 3 farklı fincan boyuna göre Türk kahvesi miktarı ayarlanabiliyor.

Grundig Saç Kurutma Makinesi

İnovatif dikey fan teknolojisi sayesinde üretilen en sessiz saç kurutma makinelerinden biri olan ürün, keyifli bir kullanım sağlıyor. Bakır detayı ve sade bir tasarımıyla dikkat çekiyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 341 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Arçelik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Arçelik’e Red Dot’tan 2 Ödül 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Volkmar Denner, IMAZ serisi, İstanbul Etiler Polis Meslek Yüksek Okulu, Kalite, Menemen Plastik İhtisas OSB, REC, RönesansGayrimenkul, Duhok Dağıtım Şebekesi, Lofter Genç Odası, Gabi Doenyas, Casa, Metro Toptancı Market, Afet Yönetim Fuarı, Sera Group, Elginkan Vakfı, En İyi Rapor İçi Tasarım, Hayvancılık, TekfenEmlakGeliştirme, StarSense, Xairon TXP 1520, ArkiPARC Gayrimenkul Ödülü 2012, Fener Kalamış Caddesi, nayasa Mahkemesi, Dimensions, Davut Kavranoğlu, UlaşAkbal, Moda, Alavista , Petrol, Antalya Hillside Su Hotel,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.