GF Hakan Plastik'te eğitimler son hız | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
GF Hakan Plastik'te eğitimler son hız
12 Temmuz 2019, Cuma 12:35:01
GF Hakan Plastik'te eğitimler son hız
GF Hakan Plastik, yaz dönemine yoğun bir eğitim programı ile devam ediyor. Eğitim programlarına ayrı bir önem veren GF Hakan Plastik, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı iş ortakları ile bir araya gelerek ürünler ve uygulama alanları ile ilgili detaylı bilgi paylaşımlarında bulunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

GF Hakan Plastik yetkilileri, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı iş ortakları ile bir araya gelerek ürünler, uygulama alanları ve uygulamada karşılaşılan sorunlarla ilgili paylaşımlarda bulunuyor. 2019 başından bu yana sürdürülen çalışmalar Haziran ayında da devam etti.  Nevşehir, Çorlu ve İznik’te gerçekleşen tesisatçı seminerlerinin yanı sıra Çerkezköy üretim tesisinde ve İstanbul’da bulunan Eğitim ve Teknoloji Merkezi’nde bayiler ağırlandı.

Nevşehir-Yapısan bayii işbirliği ile 20 Haziran tarihinde Kozaklı’da gerçekleştirilen seminerde GF Hakan Plastik Teknik Hizmetler Müdürü Yasemin Arslan ürünlerin kullanım kolaylıkları, sunduğu avantajlar ve yeni gelişmeler hakkında detaylı bilgiler verdi. Ayrıca GF Hakan Plastik’in teknolojiye yaptığı yatırımları ile iç ve dış piyasada sürdürdüğü pozitif rekabet anlayışı üzerine birçok bilgi de katılımcılarımla paylaşıldı.  25 Haziran tarihinde Çorlu’da düzenlenen tesisatçı seminerinde ürün eğitiminin yanı sıra proje yöneticilerinden ve ustalardan gelen geri bildirimler özenle değerlendirildi; seminer boyunca aktarılan bilgiler pekiştirildi. GF Hakan Plastik Bursa bayilerinden Tesbor işbirliği ile 27 Haziran 2019 tarihinde İznik Laminar Otel’de gerçekleşen seminere ilgi oldukça büyüktü. GF Hakan Plastik yetkililerince yenilikçi ürünler ve gelişmeler aktarıldı.

Yurt dışı bayilerinden Gürcistan-BMC Gorgia ekibi yine Haziran ayında, Çerkezköy üretim tesisi ve GF Hakan Plastik Eğitim ve Teknoloji Merkezi’nde ağırlandı. GF Hakan Plastik Kalite Müdürü Baran Bilgili ve ekibinin ev sahipliğinde gerçekleştirlen gezide tüm ekibe, tesislerdeki işleyiş aktarılarak ürünler hakkında ön bilgiler verildi. Ürünlerin uygulamalarının ve ürün testlerinin yapıldığı laboratuvarları inceleyen ekip, enjeksiyon, contalama, kalıphane, sevkiyat alanlarını da ziyaret etti. Ekip daha sonra İstanbul’da bulunan Eğitim ve Teknoloji Merkezi’nde GF Hakan Plastik Ürün ve Eğitim Müdürü Alpay Cesur tarafından ağırlandı; şirket ve ürünlerle ilgili sunumlar gerçekleştirildi. Aktarılan teorik bilgilerden sonra uygulama atölyesinde Ürün Yöneticisi Cihan Çelik tarafından kaynak ve uygulama esaslarıyla ilgili bir de workshop gerçekleştirildi.

GF Hakan Plastik 2019 başından bu yana sürdürdüğü çalışmalarla 1.200 kişi ile buluşarak bayi, tesisatçı eğitimi konusuna gösterdiği hassasiyeti de göstermiş oldu. Gelen taleplerin de değerlendirildiği çalışmalar yıl sonuna kadar tüm hızıyla devam edecek.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 367 kez okunmuştur.


ETİKETLER : GF Hakan Plastik, Yasemin Arslan,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

GF Hakan Plastik'te eğitimler son hız 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TROXTurkey, ENİVA, 3. Uluslararası Ödülü, Walker Seryat, Ertuğrul Bitlis, Plus ROOM, Pera Palace Hotel, akkoza, Şanlıurfa El Ruha Otel, Otoyol A.Ş. , Head Ofis , GROHE Live Center Barcelon, UBM, Nanne de Ru, KentselOfisi, Dekar Gayrimenkul A.Ş., Kjell Stroem, RSGİçMimarlık, Çevresel Ürün Deklarasyonu, Temsa, Derviş ve Karakuş, Miele Çamaşır Makineleri, Baran Uyan, EDIDA Tasarım Yarışması, Mert Kaleci, kansai, Safkan Çimento, Coon, Pera Park, PCC/PCTC,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.