Red Dot ve iF Design Awards ödüllerinin sahibi Geberit AquaClean Sela oldu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Red Dot ve iF Design Awards ödüllerinin sahibi Geberit AquaClean Sela oldu
12 Temmuz 2019, Cuma 10:02:28
Red Dot ve iF Design Awards ödüllerinin sahibi  Geberit AquaClean Sela oldu
İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, AquaClean Sela ile tasarım alanında dünyanın en saygın ve bağımsız tasarım ödülleri olarak gösterilen Red Dot ve iF Design Awards ödülüne değer bulundu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Christoph Behling tarafından yeniden yorumlanan AquaClean Sela, hemen hemen her banyo ortamına uyan zarif ve şık tasarımıyla banyoları bir sanat eserine dönüştürüyor. Nazik, samimi bir temizlik ve geliştirilmiş kişisel rahatlık duygusuyla tasarımını daha da güçlendiren yeni nesil ürün, en yüksek kalite standartlarını bir arada sunuyor. Tasarımına eklediği WhirlSpray taharet teknolojisine ek olarak sesiz deşarj sağlayan TurboFlush teknolojisiyle de Sela, mükemmel hijyenin ismi oluyor.

Geceleri kullanıcısını bir ortam ışığıyla karşılayan ve uzaktan kumandası sayesinde tüm fonksiyonların kolayca yapılmasına olanak tanıyan Sela, tek bir tesisatçı tarafından kolaylıkla monte ediliyor. Yeni Sela, kolay bakımıyla da kusursuz bir temizlik sunmanın ötesinde her kullanımdan önce ve sonra taharet borusu sterilizasyonu sağlıyor. Red Dot ve iF Design Awards ödüllü AquaClean Sela, mobil telefonunuza indirebileceğiniz uygulama sayesinde rahatlıkla kontrol edilerek Avrupa Ekotasarım Koşullarına (ErP yönergeleri) uygun olarak üretiliyor ve enerji tasarrufu sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


978 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, AquaClean Sela, Red Dot, iF Design Awards,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Red Dot ve iF Design Awards ödüllerinin sahibi Geberit AquaClean Sela oldu 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Arjantin, 2019, Via Port Venezia, NARTİnşaat, Tuncay Aşcı, İstanbul ISAF Fuarı , Habertürk, OğuzOdabaş, DMYatırımİnşaat , Dünya Yeşil Binalar Haftası, Kale Grubu Yapı Ürünleri , Walnut, Nissa O2 Residence, TeknoRaySolar, Mustafa Yücel, EU Ecolabel, PalmiyeParkMare, Kandilli, Ramazan Burak Telli, ORKA® ROSE MIRROR, Next, Claudio Bellini, Porselen, Sağlıklı kentler, Emlak 2013, EdeTower, Crystal Serisi, Halkbank Genel Müdürü Süleyman ASLAN, Üst Yapı , Aquatherm Fuarı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.