“ÇATIDER Montaj Günleri” Sektör Profesyonellerini Ağırladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
“ÇATIDER Montaj Günleri” Sektör Profesyonellerini Ağırladı
11 Temmuz 2019, Persembe 11:57:57
“ÇATIDER Montaj Günleri” Sektör Profesyonellerini Ağırladı
Çatı Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’nin (ÇATIDER), ITE Türkiye iş birliğiyle Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki “42. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul” kapsamında düzenlediği “ÇATIDER Montaj Günleri”, 4 gün süreyle sektör profesyonellerini ağırladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Çatı Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’nin (ÇATIDER), ITE Türkiye iş birliğiyle Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki “42. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul” kapsamında düzenlediği “ÇATIDER Montaj Günleri”, 4 gün süreyle sektör profesyonellerini ağırladı.  Çatı sektörünün gelişmesine katkı sağlamayı amaçlayan etkinlikte, uygulamacılar ve ziyaretçiler, ÇATIDER üye firmalarının ürünleriyle, bağlantı yöntem ve detaylarını yakından inceleme fırsatı buldu.

Çatı Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER),  ITE Türkiye ve YEM Fuar Exhibitions iş birliğinde, “ÇATIDER Montaj Günleri” düzenlendi. “42. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul” kapsamında düzenlenen etkinlikte katılımcı üye firmalar, tahsis edilen çatı maketleri üzerinde, kendi sistem/ürünlerinin montajını yaparak tanıtma imkânı buldu.   

Etkinlik, fuar takviminin 18 Haziran – 21 Haziran 2019 arasındaki ilk 4 günü boyunca, özel olarak ayrılmış “ÇATIDER Etkinlik Alanı” içinde sektör profesyonellerini buluşturdu.

Yapı Fuarı’nda ilk defa uygulamalı tanıtımlar gerçekleşti

Katılımcılar, çatı sektöründe yer alan yeniliklerin uygulamalı olarak paylaşıldığı atölye çalışması niteliğinde olan etkinliğin mimar, mühendis, öğrenci ve sektör profesyonelleri için hem eğitim, hem de yeni uygulamaların sektöre tanıtımı açısından yarar sağladığını belirtti. Uygulamalara  BTM, Dörken Sistem, Egger, Ejot, Işıklar Yapı Ürünleri, Onduline, Rheinzink, Standart İzolasyon, Velux ve Ytong firmaları katıldı.

Montaj günleri için;

18 farklı çatı ve altyapı sistemi montajı

54 adet farklı tipte çatı ürünü montajı

Toplam 162 farklı tip ve özellikte inşaat malzemesi kullanıldı.

Uzmanlardan sektördeki yenilikleri tanıtacak uygulamalı eğitim fırsatı

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Şenal, etkinliğin çok faydalı olduğu belirterek, “ÇATIDER üyesi firmaların uzmanları, yeni ürünleri hem teşhir hem de uygulamalı olarak tanıtma imkanı buldu. Katılımcılar sorularına uzmanlarından yanıt aldı. Bu etkinliklere devam edeceğiz“ dedi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


969 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ÇATIDER, ITE,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

“ÇATIDER Montaj Günleri” Sektör Profesyonellerini Ağırladı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Tepe Aura, Murat Ağır Nakliyat yetkilisi Ramazan Şimşir, Eracor, kibrID, Osman Eken, STCAGayrimenkul, Four Seasons Hotel Bosphorus, MersinEntegreSağlıkKampüsü, YüzerGüneşEnerjiSantrali, ANTHRA-ZINC®, Golf Society , AİKB, CCTV sistemi , Florya Ofispark, NCaddeAgora, Asarlık Çayı, spor otomobil, Farshid Moussavi, Caparol Garten Teaköl, Smart House, GS Plaza, BUV, StartersHub , Elteş İnşaat , Yeşil GYO, full body, “Çevre Gününde El Ele, Cem Karabulut, kanal istanbul, Bahreyn,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.