Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences ile Bodrum’u kişiye özel yaşayın! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences ile Bodrum’u kişiye özel yaşayın!
10 Temmuz 2019, Carsamba 11:17:22
Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences ile Bodrum’u kişiye özel yaşayın!
Uluslararası otel zinciri Marriott grubunun The Luxury Collection markası ve Büyükhanlı Kardeşler grubunun inşaat kalitesiyle buluşan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences, Bodrum’u kişiye özel yaşama fırsatı sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Denize sıfır, kendine ait plajlı, bahçeli ve teraslı rezidansları ile birbirinden farklı özelliklere sahip evler Caresse Bodrum içerisinde Bitez koyunun en özel noktasında hayat buluyor. Uluslararası otel, lüks rezidans ve villa projeleri ile dikkat çeken Vizon Design kurucusu İç Mimar Onur Özgül tarafından tasarlanan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum rezidansları sade, şık ve eklektik detayları ile zamansız bir tasarım dilini yansıtıyor.

“Caresse The Residences-Bodrum”’un tasarım dilindeki özgür ve organik yapısı, ve birbirinin içine geçen detayları, lüks ve göz alıcı Bodrum manzarası ile buluşuyor. Caresse The Residences-Bodrum’da, 1+1 120 m²’den, 5+2 480 m²’ye kadar bahçeli ve teraslı 7 farklı tip 64 rezidans yer alıyor. Rezidansların odalarına ilave olarak binaların dış kısımlarında Junior Suit ve One Bedroom Suit değerlerinde ayrı bir yaşam alanı sunulan bağımsız misafirhaneleri de bulunuyor. İç Mimar Onur Özgül, Caresse Bodrum rezidanslarında tercih ettiği samimiyet ile kucaklayan renkleri, huzurlu ve karakter sahibi tasarımlarının ilhamını, dünyanın dört bir yanına yaptığı gezi ve iş seyahatlerinin bir harmanı olarak birleştirerek hayat verdiğini belirtiyor.

Caresse The Residences-Bodrum ev sahipleri, tüm otel concierge hizmetlerinden faydalanmalarının yanı sıra Caresse Bodrum’un bu yaz Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek geçtiğimiz günlerde açtığı ve Bodrum’a şimdiden yemekleri, ambiyansı ve müzikleri ile imza atan Buddha-Bar Beach’in de öncelikli listesinde yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 3318 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Caresse The Residences Bodrum,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences ile Bodrum’u kişiye özel yaşayın! 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mogaz, Miranda, (General Electric :NYSE), Silivri Konutları, Mehmet Üstün, Bloomberg TV, ISIDEM Yalıtım, NGResidence, onarım, CVKHotels, TROX, EREF, Kolin İnş. Tur. San. ve Tic. AŞ/Cengiz İnş. San. ve Tic. AŞ, İş Dünyası, ÇukurovaTower, Ertan Şafak, The Ritz-Carlton İstanbul, “Eşini Bul”, İbrahim Dumankaya, Dusseldorf Fuarı, buderus, Tavaş Yem, SVR Gayrimenkul Yatırım, Kentsel Dönüşüme, EgeYakası, Perpa Ticaret Merkezi, Crown Plaza Asia , Fatih Ormanları, FG Europe Klima Teknolojileri A. Ş. , Daniel Becerra,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.