Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences ile Bodrum’u kişiye özel yaşayın! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences ile Bodrum’u kişiye özel yaşayın!
10 Temmuz 2019, Carsamba 11:17:22
Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences ile Bodrum’u kişiye özel yaşayın!
Uluslararası otel zinciri Marriott grubunun The Luxury Collection markası ve Büyükhanlı Kardeşler grubunun inşaat kalitesiyle buluşan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences, Bodrum’u kişiye özel yaşama fırsatı sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Denize sıfır, kendine ait plajlı, bahçeli ve teraslı rezidansları ile birbirinden farklı özelliklere sahip evler Caresse Bodrum içerisinde Bitez koyunun en özel noktasında hayat buluyor. Uluslararası otel, lüks rezidans ve villa projeleri ile dikkat çeken Vizon Design kurucusu İç Mimar Onur Özgül tarafından tasarlanan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum rezidansları sade, şık ve eklektik detayları ile zamansız bir tasarım dilini yansıtıyor.

“Caresse The Residences-Bodrum”’un tasarım dilindeki özgür ve organik yapısı, ve birbirinin içine geçen detayları, lüks ve göz alıcı Bodrum manzarası ile buluşuyor. Caresse The Residences-Bodrum’da, 1+1 120 m²’den, 5+2 480 m²’ye kadar bahçeli ve teraslı 7 farklı tip 64 rezidans yer alıyor. Rezidansların odalarına ilave olarak binaların dış kısımlarında Junior Suit ve One Bedroom Suit değerlerinde ayrı bir yaşam alanı sunulan bağımsız misafirhaneleri de bulunuyor. İç Mimar Onur Özgül, Caresse Bodrum rezidanslarında tercih ettiği samimiyet ile kucaklayan renkleri, huzurlu ve karakter sahibi tasarımlarının ilhamını, dünyanın dört bir yanına yaptığı gezi ve iş seyahatlerinin bir harmanı olarak birleştirerek hayat verdiğini belirtiyor.

Caresse The Residences-Bodrum ev sahipleri, tüm otel concierge hizmetlerinden faydalanmalarının yanı sıra Caresse Bodrum’un bu yaz Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek geçtiğimiz günlerde açtığı ve Bodrum’a şimdiden yemekleri, ambiyansı ve müzikleri ile imza atan Buddha-Bar Beach’in de öncelikli listesinde yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 491 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Caresse The Residences Bodrum,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences ile Bodrum’u kişiye özel yaşayın! 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
SafiportDerinceLimanı , HFFR, Ankara Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi, TürkYatırımcı, Soeren Jensen, İGED İnşaat, Murat Ağır Nakliyat yetkilisi Ramazan Şimşir, Orçin Egemen, 30 Eylül, GROHE, Tekno Park, İstanbul Tower 205, Birel İnşaat, Alişan Çapan, Bitdefender, ÇanakkaleKonutGünleri, EVA Gayrımenkul, Development Company Group, Yıldırım Yılmaz, PENTAX Q, Doğal Jeotermal Enerji Sistemleri, Anadolu Efes, Cinema Pink, KonutHesabı, Volker Oesau , Pergamon köşe koltuk, Amasya, Çamaşır ve Ev Bakımı, Niyazi Eruslu, EvOfisEv,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.