Makyol Santral’de Yaşam Başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
Makyol Santral’de Yaşam Başladı
04 Temmuz 2019, Persembe 14:20:35
Makyol Santral’de Yaşam Başladı
Makyol Gayrimenkul, Bahçeşehir’in merkezinde 55 yıllık köklü Makyol tecrübesiyle hayata geçirdiği Makyol Santral projesini ev sahiplerine teslim ediyor. Anahtar teslimleri devam eden projede yaşam, 1 Temmuz itibariyle başladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Geliştirdiği projeler ile gayrimenkul sektörüne ‘öncelikle güven’ kazandıran Makyol Gayrimenkul’ün Bahçeşehir’in merkezinde hayata geçirdiği projesi Makyol Santral’de yaşam başladı. Tamamı teras veya balkonlu toplam 5 blokta 403 daire ve 9 villanın yanı sıra, ticari ünitelerin de yer aldığı Makyol Santral, ev sahipleri için her detayı düşünülmüş kompakt bir yaşam alanı sunuyor. Satışı devam eden daireler için anahtar teslime özel 3 bin 400 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı devam ediyor. Kampanya kapsamında değeri her geçen gün artan Makyol Santral’de yaşamak isteyenler için 36 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajı sunuluyor.

 “Taahhüt ettiğimiz zamanda teslim ettik”

Makyol İnşaat’ın Gayrimenkulden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Şahismailoğlu, Makyol Santral’i, Bahçeşehir’e değer katacak bir yaşam alanı olarak geliştirdiklerini belirterek, şunları söyledi:  “Makyol Yaşam’dan sonra, Makyol Santral’i de taahhüt ettiğimiz zamanda müşterilerimize teslim etmeye başladık. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Daire sahiplerine anahtarlarını teslim ediyoruz. Ev sahipleri projemizin avantajlarını ve ayrıcalığını yaşamaya başladı. Ticari ünitelere gösterilen ilgiden de görüldüğü üzere Makyol Santral özellikle ulusal ve uluslararası markaların odak noktası haline geldi. Makyol Gayrimenkul olarak kendi arsalarımızda iş geliştirmeye ve yeni yatırımlar ile geleceğin projelerini üretmeye devam edeceğiz.”   

Yaşamı Kolaylaştırmak İçin Tasarlandı

Bölgeyi en iyi şekilde analiz ederek yaşamı kolaylaştırmak için tasarlanan Makyol Santral, özgün bir yapıya sahip olmakla birlikte daire tipleri, sosyal olanakları, ticari alanları ve peyzaj düzenlemesi ile fark yaratarak bölgenin en avantajlı projesi olmasıyla dikkat çekiyor. Projenin hemen yanında konumlanan; eğitim kurumları, hastane, karayolu ulaşım aksı ve yürüme mesafesinde metro bağlantısı ile gündelik yaşamın gerekliliklerini konfora dönüştürüyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1313 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Makyol Gayrimenkul, Makyol Santral, Bahçeşehir,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Makyol Santral’de Yaşam Başladı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Murat Pınar, “Örnek OSB”, Demet Sabancı, URTİM, CTT’2014, Antalya Ramada Plaza Oteli, İMPO İmar Planlama , Legrand Grubu, AVRUPA RESİDENCE TEM, Berker by Hager, Mojo, Vitra Sonsuzluk Çağı, N’evo Studios Projesi, PID, KellerWilliamsPlatin, Prof. Dr. Alper İlki, Evviva Residence , Nidapark İstinye Panaroma, Ekrem Yavaş, Kemal Cirit, Trade Fair for Stone Design and Technology” , FıratNehri, Avcı Architects, AkbatıAVYM, Ertaş İnşaat, BTE, MilanoKonferansMerkezi, Besa Kule İş Merkezi, Ankara Rixos Otel, Enerji kimliği,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.