Sakarya’nın başarılı projelerine thyssenkrupp Asansör çözümü | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
Sakarya’nın başarılı projelerine thyssenkrupp Asansör çözümü
13 Haziran 2019, Persembe 11:19:37
Sakarya’nın başarılı projelerine thyssenkrupp Asansör çözümü
thyssenkrupp Asansör Türkiye yüksek teknolojik performans ve kalite ile öne çıkıyor
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünyanın lider asansör firmalarından thyssenkrupp Asansör Türkiye, kalitesinden aldığı güçle Türkiye’nin başarılı inşaat projelerine imza atıyor. thyssenkrupp Asansör Türkiye, yüksek teknolojik performansa sahip ürünleriyle sunduğu çözümlere Sakarya’yı da ekledi. 

Altyapı çalışmalarından konut ve AVM’lere kadar geniş yelpazede çözümler sunan dünyanın lider firmalarından thyssenkrupp Asansör Türkiye, başarılı inşaat projelerine bir yenisini daha ekledi. Tüm Türkiye’deki inşaat projelerinden yoğun talep görmeye devam eden thyssenkrupp Asansör, Sakarya’nın prestijli konut projelerine de asansör çözümü sağladı. 

“Sakarya’daki varlığımızı ve gücümüzü artırıyoruz”

Türkiye’deki geniş ağıyla yürüttüğü güçlü iş birliği, müşteri memnuniyeti ve hızlı aksiyon kültürü sayesinde sektöründe fark yarattıklarını ifade eden thyssenkrupp Asansör Türkiye CEO’su İsmail Polat, “thyssenkrupp Asansör Türkiye olarak Sakarya Serdivan bölgesindeki varlığımızı ve gücümüzü artıran, Sakarya’nın en büyük firmalarından Ünbay İnşaat’ın projesinde çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sakarya’da Gölpark Konakları’nda 30 asansör, Mehmet Özen konutlarında 14, Türkmen Sitesi ve Narcity’de 6, Verdes Concept’te 1, Verdes Touch’ta 15, Serdivan Villaları ve Serdivan Konakları’nda 27 asansörle yer aldık. Değerli iş ortaklarımızın yoğun talebiyle gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimize kaliteli bir hizmet sunmak ve bunları duyurmaktan büyük gurur duyuyoruz” dedi.

“Sağladığı güven thyssenkrupp Asansör’ü tercih etmemizde başlıca sebep”

Ünbay İnşaat Mühendisi Şerefcan Altınay ise iş ortaklığına ilişkin “thyssenkrupp Asansör gibi dünya devi bir firmanın bölgenin en büyük firması olan Ünbay İnşaat ile bir ortaklık sağlayarak projeye katma değer yaratmasından memnunuz. thyssenkrupp Asansör’ün özellikle Sakarya Bölgesi’ndeki geniş bakım ağının satış sonrasında hem firmamızda hem de müşterilerimizde sağladığı güven thyssenkrupp ürünlerini projemizde tercih etmemizin başlıca sebepleri arasında yer alıyor” dedi.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım 


837 kez okunmuştur.


ETİKETLER : thyssenkrupp Asansör, Sakarya,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Sakarya’nın başarılı projelerine thyssenkrupp Asansör çözümü 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Playful Rationality, termostatik, Refrigerating Exposition, Gürbaşlar Grup, TABA/AmCham, BEKAŞ, İGDAŞ, ThyssenKrupp Asansör, dual lightSlider, Geleceğine Sahip Çık, Push Open, MT Group, Dallas, Paintistanbul 2012, “Pera Sunset Park”, Ahmet Tan, LEDriving, İstanbul FinansMerkezi, Arkas, Teskon, ZGF Forumu, Interzum2017, parti evi, KomboÇamaşır, Sami Aydın, LokumEvler, Aldağ, danıştay, Nest Bornova, CO2,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.