Danfoss üçüncü nesil VZH scroll modelleri mevsimsel verim artışını bir üst seviyeye çıkartıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
Danfoss üçüncü nesil VZH scroll modelleri mevsimsel verim artışını bir üst seviyeye çıkartıyor
13 Haziran 2019, Persembe 10:29:38
Danfoss üçüncü nesil VZH scroll modelleri mevsimsel verim artışını bir üst seviyeye çıkartıyor
Danfoss, değişken hızlı scroll kompresörlerinin önde gelen VZH modelinin kısmi performansını ve çalışma zarfını daha da geliştirerek mevsimsel verim artışını bir üst seviyeye çıkarttı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, üçüncü nesil ticari inverter scroll modellerinde bir önceki modelin güçlü yanlarını koruyarak Ara Tahliye Valfi (IDV) teknolojisinin eklenmesiyle daha yüksek bir mevsimsel verime ve daha geniş bir çalışma zarfına kavuşuyor. tersinir konfor uygulamaları ve bilgisayar odası klima üniteleri (CRAC) için son derece uygun olan ürünlerin büyük modellerde kullanıma girmesi, yüksek ve düşük basınçlı kompresör optimizasyonuna artık ihtiyaç duyulmayacağı anlamına geliyor; bu da envanter yönetimi gerekliliklerini neredeyse yarı yarıya indiriyor. Geniş çalışma zarfı ise stratejik uygulamalar için büyük bir değer sunuyor.

Yeni nesil değişken hızlı scroll modellerinin özellik ve faydalarından bazıları ise şunlar: 

Piyasaya sürme hızını arttırmak ve daha fazla güvenilirlik için onaylanmış Danfoss kompresör ve frekans konvertörü paketi, Yüksek enerji tasarrufu ile konfor için hassas sıcaklık kontrolü ve nem yönetimi,  Ayarlanabilir hız teknolojisiyle düşük kalkış akımı ve kontrol edilebilir ses seviyesi,  Üstün kısmi yük verimliliği amacıyla her birinde IDV teknolojisi bulunan 4 ila 26 TR model yelpazesi (hibrid tandemlerde 52 TR’ye kadar), Daha çok uygulama çeşidini kaplaması için daha geniş bir çalışma zarfı, Büyük modellerde OEM’lerin envanterinde yüksek ve düşük basınçlı iki model tutma ihtiyacını tek IDV modele indirgeme, Veri merkezleri, cep telefonu ağı iletişimi ve sunucu odaları gibi soğutmanın işletme için hayati önem taşıdığı alanlarda klima sistemlerinin hassas ve yakından kontrol edilmesi büyük önem taşıyor. VZH kompresör ve ETS Colibri elektronik genleşme valfleri ise bilişim alanında soğutma için yenilikçi çözümler sunuyor. Danfoss’un VZH kompresör ve ETS Colibri® elektronik genleşme valfi, ihtiyaç duyulan hassaslık için bütçeye uygun bir çözüm sağlıyor. Doğrudan kontrollü bipolar motorlu elektronik kademeli motor valfi ETS Colibri® evaporatörlere hassas likit enjeksiyonu yanı sıra dengeli bir gövde ve sürgülü aksamdan oluşan benzersiz kompakt tasarım sayesinde her iki geçiş yönünde de üst düzey sızdırmazlık ve sistemin optimal şekilde çalışmasını sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım507 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Danfoss, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Danfoss üçüncü nesil VZH scroll modelleri mevsimsel verim artışını bir üst seviyeye çıkartıyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
SAFİPORT DERİNCE, EVKO&MEOT, Ro-Ro, Beykoz Paşabahçe Devlet Hastanesi, China Coal Construction , Good Design Award 2012, Ataköy 38, Cem Alfar, Mutfak-Banyo, Levent Karacabay, Autumn, Sinan Erdem Kapalı Spor Salonu, Emir Invest, SUV, RSY, Keşan Atık Su Arıtma Tesis, Milano koleksiyonu, BEBKA, Faba Plus, Özkartallar, AcarVadi, AhmetErdem, varioDrawer, İder Mobilya Esse Nepal , mermer, Berna İlter, SaraçoğluMahallesi , Marcel Wanders, Kentsel Strateji, ema Vakfı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.