Danfoss üçüncü nesil VZH scroll modelleri mevsimsel verim artışını bir üst seviyeye çıkartıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
Danfoss üçüncü nesil VZH scroll modelleri mevsimsel verim artışını bir üst seviyeye çıkartıyor
13 Haziran 2019, Persembe 10:29:38
Danfoss üçüncü nesil VZH scroll modelleri mevsimsel verim artışını bir üst seviyeye çıkartıyor
Danfoss, değişken hızlı scroll kompresörlerinin önde gelen VZH modelinin kısmi performansını ve çalışma zarfını daha da geliştirerek mevsimsel verim artışını bir üst seviyeye çıkarttı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, üçüncü nesil ticari inverter scroll modellerinde bir önceki modelin güçlü yanlarını koruyarak Ara Tahliye Valfi (IDV) teknolojisinin eklenmesiyle daha yüksek bir mevsimsel verime ve daha geniş bir çalışma zarfına kavuşuyor. tersinir konfor uygulamaları ve bilgisayar odası klima üniteleri (CRAC) için son derece uygun olan ürünlerin büyük modellerde kullanıma girmesi, yüksek ve düşük basınçlı kompresör optimizasyonuna artık ihtiyaç duyulmayacağı anlamına geliyor; bu da envanter yönetimi gerekliliklerini neredeyse yarı yarıya indiriyor. Geniş çalışma zarfı ise stratejik uygulamalar için büyük bir değer sunuyor.

Yeni nesil değişken hızlı scroll modellerinin özellik ve faydalarından bazıları ise şunlar: 

Piyasaya sürme hızını arttırmak ve daha fazla güvenilirlik için onaylanmış Danfoss kompresör ve frekans konvertörü paketi, Yüksek enerji tasarrufu ile konfor için hassas sıcaklık kontrolü ve nem yönetimi,  Ayarlanabilir hız teknolojisiyle düşük kalkış akımı ve kontrol edilebilir ses seviyesi,  Üstün kısmi yük verimliliği amacıyla her birinde IDV teknolojisi bulunan 4 ila 26 TR model yelpazesi (hibrid tandemlerde 52 TR’ye kadar), Daha çok uygulama çeşidini kaplaması için daha geniş bir çalışma zarfı, Büyük modellerde OEM’lerin envanterinde yüksek ve düşük basınçlı iki model tutma ihtiyacını tek IDV modele indirgeme, Veri merkezleri, cep telefonu ağı iletişimi ve sunucu odaları gibi soğutmanın işletme için hayati önem taşıdığı alanlarda klima sistemlerinin hassas ve yakından kontrol edilmesi büyük önem taşıyor. VZH kompresör ve ETS Colibri elektronik genleşme valfleri ise bilişim alanında soğutma için yenilikçi çözümler sunuyor. Danfoss’un VZH kompresör ve ETS Colibri® elektronik genleşme valfi, ihtiyaç duyulan hassaslık için bütçeye uygun bir çözüm sağlıyor. Doğrudan kontrollü bipolar motorlu elektronik kademeli motor valfi ETS Colibri® evaporatörlere hassas likit enjeksiyonu yanı sıra dengeli bir gövde ve sürgülü aksamdan oluşan benzersiz kompakt tasarım sayesinde her iki geçiş yönünde de üst düzey sızdırmazlık ve sistemin optimal şekilde çalışmasını sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1105 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Danfoss, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Danfoss üçüncü nesil VZH scroll modelleri mevsimsel verim artışını bir üst seviyeye çıkartıyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Aspen Yapı ve Zemin A.Ş., Bosch Çift Külhanlı Kazanlar, GSR 18 V-LI , Eşref Çakmak İş Merkezi, Bticino, Eyüp Aratay, Prof. Dr. Ahmet Eyüce, Kale Betonart, Lion’s Coach, Siemens Sanat, Hasan Hilmi ALPER, Emre Balaban, KayalarKimya, BDR Thermea , R-Pharm, N-T Grup, Ali Eren, Devlet Hava Meydanları İşletmesi, İstanbul Merkez Ofisi, sanayi ciro endeksi, San Leon Energy, YP İnşaat, Air Liquide Ankara, IC Holding, Dünya Konut Günü, ELCOM, EvaGayrimenkul, Ardeşen, Köprü Kavşağı, ASKON,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.