Günsan ile yaz renkleri her yerde | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
Günsan ile yaz renkleri her yerde
13 Haziran 2019, Persembe 09:59:55
Günsan ile yaz renkleri her yerde
Radius Elements Pleksi serisi evleri renklendiriyor
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yaz mevsiminin enerjisi ve coşkusu evlerin en küçük detayına kadar yansıyor. Yaşam alanlarında fark yaratacak küçük dokunuşlarla dekorasyonunuzu canlandırabilir ve renklendirebilirsiniz. Günsan, yaz renklerini ve coşkusunu evlerine taşımak isteyenlere;  Pastel tonlardaki 8 farklı çeşidi bulunan Radius Elements Pleksi serisini öneriyor. 

Yenilikçi anahtar ve priz ürünleriyle evlerin dekorasyonlarını tamamlayan Günsan, yaz aylarının enerjisini ve sıcaklığını evlere taşıyor. Doğadan ilham alan, kişiselleştirme ve tasarım odaklı Radius serisinde yer alan Radius Elements, pleksi malzemesinden üretilen 8 farklı rengiyle dekorasyonunda küçük değişiklik yapmak isteyenlere alternatif olarak sunuluyor. 

Pastel tonlarda 8 farklı renk 

Pembe, mor, mavi, yeşil, gül, altın, gümüş ve siyah olmak üzere 8 farklı renk seçeneği sunan Radius Elements Pleksi, pastel tonlarıyla her dekorasyona uyum sağlıyor. Seri, yaz aylarında evlerinde değişiklik yapmak isteyenlerin dekorasyonlarına özgün bir hava katarak, mekanların kimliğini tamamlayacak. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


495 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Radius Elements Pleksi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Günsan ile yaz renkleri her yerde 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Osman Arslan, Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu Başkanı, Ege Masal, Minimalizm, İnşaat İşgücü Girdi Endeksleri 2014 , Sarıyer Garipçe, İstanbul Gençlik Platformu, Bülent Karataş, Vladimir Plutin, KüreselIsınma, SCM World, endeksa, Kanyon Alışveriş Merkezi, Milli Emlak Genel Tebliği, EAHE, KÖMÜRDER, LOOX Aydınlatma Sistemleri, Gülşah Sam Orhan, KKTC Su Temin Projesi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, 3. Finans Zirvesi, Kiracıları Ev Sahibi Yapan Kampanya, Norwall, Esin İbibikcan, Çevrenin Korunmasına Katkı, Pulsarİnşaat, Varuna, EmaarTürkiye, EgePERLA, Sosyal Konut,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.