Günsan ile yaz renkleri her yerde | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
Günsan ile yaz renkleri her yerde
13 Haziran 2019, Persembe 09:59:55
Günsan ile yaz renkleri her yerde
Radius Elements Pleksi serisi evleri renklendiriyor
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yaz mevsiminin enerjisi ve coşkusu evlerin en küçük detayına kadar yansıyor. Yaşam alanlarında fark yaratacak küçük dokunuşlarla dekorasyonunuzu canlandırabilir ve renklendirebilirsiniz. Günsan, yaz renklerini ve coşkusunu evlerine taşımak isteyenlere;  Pastel tonlardaki 8 farklı çeşidi bulunan Radius Elements Pleksi serisini öneriyor. 

Yenilikçi anahtar ve priz ürünleriyle evlerin dekorasyonlarını tamamlayan Günsan, yaz aylarının enerjisini ve sıcaklığını evlere taşıyor. Doğadan ilham alan, kişiselleştirme ve tasarım odaklı Radius serisinde yer alan Radius Elements, pleksi malzemesinden üretilen 8 farklı rengiyle dekorasyonunda küçük değişiklik yapmak isteyenlere alternatif olarak sunuluyor. 

Pastel tonlarda 8 farklı renk 

Pembe, mor, mavi, yeşil, gül, altın, gümüş ve siyah olmak üzere 8 farklı renk seçeneği sunan Radius Elements Pleksi, pastel tonlarıyla her dekorasyona uyum sağlıyor. Seri, yaz aylarında evlerinde değişiklik yapmak isteyenlerin dekorasyonlarına özgün bir hava katarak, mekanların kimliğini tamamlayacak. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


2224 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Radius Elements Pleksi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Günsan ile yaz renkleri her yerde 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sürdürülebilir İş Ödülü, Kelebek Mutfak, Anadolu Gayrimenkul Kozyatağı, Bodrum İbis Hotel, Lego sistemi, Skate Cosmopolitan, Nude, polimer inşaat kalıbı, Günsan Authentic, Nikah Sarayı, Mehmet Altıoklar, "Hattat Enerji ve Maden Tic. A.Ş.”İpek Hattat, SerraSeramik, Avrupa Konutları İlkokulu, Meltem Öztaş, Exxon-Mobil, Charles House, Happy D., Özak, GüleryüzYapı, Kadınlar Günü, Bosch nofrost kombi buzdolapları, KenanDoğulu, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Solarex, Mirage Bahçe, Uluslararası Ofis Yönetim ve İç Tasarım Fuarı- Orgatec 2014, “Güneşli Express Residence”, Koreliler, HI-TECH ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.