Sosyal Medya Performansı En İyi Marka Seçildi “Permolit Boya” | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Sosyal Medya Performansı En İyi Marka Seçildi “Permolit Boya”
11 Haziran 2019, SALI 14:04:47
Sosyal Medya Performansı En İyi Marka Seçildi “Permolit Boya”
Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya ödülleri olarak kabul edilen Social Media Awards Turkey 2019’da Permolit Boya, sosyal medya performansı en iyi marka seçilerek bu alanda ödülün sahibi oldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle hayata geçirilen, marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilere dayalı olarak ölçen ilk ve tek yarışma Social Media Awards Turkey ödül töreni büyük bir katılımla İstanbul Zorlu Center’de gerçekleşti.         

Ödül gecesinde dünyanın tercih ettiği ürün gruplarıyla boya pazarının en büyük üreticileri arasında yer alan Akçalı Boya’nın en önemli markası Permolit Boya, sektör kategorisinde sosyal medya performansı en iyi marka seçilerek ödüle layık görüldü. Permolit Boya’nın ödülü Akçalı Şirketler Topluluğu CEO’su M. Akın Akçalı adına Dijital Pazarlama Uzmanı Erol Sercan Yarali’ya verildi.          

Bu sene üçüncüsü düzenlenen Social Media Awards Turkey 2019’da dijitalde yayınlanan çalışmalar yer aldı. 16 ayrı kategoride değerlendirilen ödül jürisinde; PR, medya satın alma, sosyal medya, dijital ajans temsilcileri, fikir önderleri, akademisyenler ve dernek yöneticileri değerlendirmede bulundu.    

Sosyal medyayı en iyi kullanan ünlülerden Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya, Haluk Levent ve Enis Arıkan’da ödül töreninde yer aldı.  Markalar için en popüler sosyal medya kanalları olan Facebook, Twitter ve Instagram’da yer alan binlerce marka hesabı tarafsız ve objektif şekilde ölçümleyerek inceleyen SocialBrands, Türkiye’de sosyal medyanın popülerliğini de gözler önüne sermiş oldu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 804 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Akçalı Boya, Permolit, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Sosyal Medya Performansı En İyi Marka Seçildi “Permolit Boya” 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Callpex, İsmail Kocataş, Ari Duek, Jewelry Show, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi , Yeşilyurt İnşaat, Elhamra Sarayı, Asya, Balıkesir OSB, Gayrimenkul Zirvesi, Roadshow 2010, MardavYalıtım, Ulusal Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı, n Reis Çelik, BSH, Seraphim Cave Hotel, Nurol İnşaat Tic. A.Ş., Enerji Verimliliği Uygulama Projesi, Yeşilırmak, WIN Automation, Sur Yapı Corridor, Saray Gıda, Fixa, Luxera, Partners Group, Sundeck, HasanİnanYeter, Metropolist Yapı, Mustafa Çağan, Metin Yeşilyurt,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.