Dyostop, ‘rutubete dur’ diyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
Dyostop, ‘rutubete dur’ diyor
11 Haziran 2019, SALI 12:20:05
Dyostop, ‘rutubete dur’ diyor
DYO’nun iç cephede her türlü nemli yüzeye rahatlıkla uygulanabilen ürünü Dyostop, rutubeti bloke ediyor. Dyostop; başta yazlık, depo, bodrum katları olmak üzere tünel, mahzen ve kilerler için vazgeçilmez bir ürün.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

DYO’nun iç cephede her türlü nemli yüzeye rahatlıkla uygulanabilen ürünü Dyostop, rutubeti bloke ediyor. Dyostop; başta yazlık, depo, bodrum katları olmak üzere tünel, mahzen ve kilerler için vazgeçilmez bir ürün. Türkiye’de boyanın öncü şirketi DYO, mekânlarda her türlü soruna özel çözümler üretiyor.  DYO’nun duvardan gelen nemi ve rutubeti bloke eden ürünü Dyostop; iç cephede her türlü nemli yüzey üzerine uygulanabiliyor.  Dyostop nem ve rutubete karşı gösterdiği üstün performans ile yazlıklardan depo ve bodrum katlarına, tünel ve mahzenden kilere kadar birçok alanda ilk tercih edilen ürün olma özelliğine sahip.

ÇEVRE DOSTU BİR ÜRÜN

Köklü bir marka olmanın bilinci ile sektöre öncülük eden DYO’nun neme karşı ürettiği özel ürünü Dyostop, mükemmel yapışma ve yüksek alkali direnci ile de dikkat çekiyor. Hızlı kuruyan ve sararmayan Dyostop, aynı zamanda kurşun içermeyen çevre dostu bir ürün.

Termoplastik reçine esaslı, kokusu giderilmiş solventle formüle edilmiş mat iç cephe duvar boyası Dyostop; yağ ve alkid içermiyor. Yüzeye astarsız mükemmel bir yapışma sağlayan Dyostop, binalarda özellikle su basmanı seviyesindeki nem ve rutubetin meydana getirdiği hasar ve dökülme problemlerine çözüm sunuyor.

Tüm bu üstün özellikleri nedeniyle tüketiciler tarafından tercih edilen Dyostop, rahatsız edici koku taşımadığı için uygulamadan çok kısa bir süre sonra mekân kullanılabiliyor. Binaların iç kısmında duvar ve tavana uygulanan Dyostop neme karşı yüksek direnci nedeniyle büyük ilgi görüyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 572 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DYO, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Dyostop, ‘rutubete dur’ diyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Asmalı Bahçeler, Exen İstanbul, Pusula İnşaat, Mahmut Vaizi, Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi , TAB Gıda, HamptonbyHiltonKahramanmaraş, Roissy-en-France, Boztepe, Fevzi Gökalp, Ersin Kayalar, Gezi İstanbul Maslak, ER-DO-DER, Hüseyin Mutlu Akpınar, MilanTasarımHaftası , Kalekim Genel Müdürü Ferdi Erdoğan, CNNMoney, Van Depremi, Efes Plaza İş, mahall, Haliç Plaka Galerisi, Yahya Abdulla, Divan Suites İstanbul G-Plus, kanal istanbul, nayasa Mahkemesi, AliSamiAydın, (Multi Temperature Zone), Uğur Eğitim Kurumları, Yabancılar, Gotthard Projesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.