Form’dan Yerli Üretim Paket Klimalarda İlk İhracat | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
Form’dan Yerli Üretim Paket Klimalarda İlk İhracat
16 MAYIS 2019, Persembe 10:33:19
Form’dan Yerli Üretim Paket Klimalarda İlk İhracat
Form Şirketler Grubu, Lennox lisansıyla ürettiği paket klimalar ile Bakü Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanı’nın iklimlendirmesini sağlayacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’de iklimlendirmenin öncü firmalarından Form Şirketler Grubu, İzmir Pancar OSB’deki tesislerinde üretimini gerçekleştirdiği Lennox lisanslı ürünlerinin ilk ihracatını gerçekleştirdi. Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanı’na yapılan bu ihracat ile havalimanının eski terminalindeki check in bölümünün iklimlendirme ihtiyacı karşılanacak. 

Türkiye’de iklimlendirmenin öncü firmalarından Form Şirketler Grubu, Türkiye’de 40 yıla yakın bir süredir tek yetkili distribütörü olduğu Lennox markasının kısa bir süre önce üretimine başladığı paket klimalarından ilk ihracatını gerçekleştirdi. 

Amerika’nın en büyük klima üreticilerinden biri olan Lennox’un kendi tesisleri dışında paket klima üretim lisansı verdiği dünyadaki ilk ve tek distribütörü olan Form Şirketler Grubu, ürettiği paket klimaların ilk ihracatını Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye yaptı. Bakü’deki Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanı’na yapılan Lennox markalı paket klima ihracatında soğutma kapasitesi 340 kW olan, heat pump ısıtma özellikli ürünler tercih edildi. EC plug fanlı model FAH170 DN Lennox paket klimalar havalimanının eski terminalindeki check in bölümünün iklimlendirme ihtiyacını karşılayacak. 

Ecodesign kriterleriyle uyumlu, Eurovent sertifikalı paket klimalar; tek bir cihaz ile %100 taze hava ihtiyacını karşılayan ve aynı zamanda ısıtma, soğutma, nemlendirme, nem alma yapabilme gibi imkanları bir arada sunuyor. Yüksek enerji tasarrufu da sunan paket klimalar, hızlı ve kolay kurulumları sayesinde işletmelerin ilk yatırım maliyetlerini de minimumda tutmalarına olanak veriyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


568 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Lennox, Form Şirketler Grubu, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Form’dan Yerli Üretim Paket Klimalarda İlk İhracat 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İstMarina AVM, Yalçıntepe Goup, Türkiye’de Geçmiş Altyapı Projeleri ve Başarı Öyküleri” , Rönesans Kulesi , Eubuild EE projesi, EPP, Colins, Magnet City, Çetin ÇELİK, Inventra, NAHOTAM, SMD, HIDROMEK, Mustafa Balcı, MersinTarsusOSB, “Çevre Gününde El Ele, TÜSİAD, Yakuplu, Vera Rezidans, Hakan Demirel, Baumax Yapı, Teskon+Sodex 2019, OAC İKLİMLENDİRME A.Ş., traverten blok taşlar, Figen Erdağ Demircan, OSRAM Halogen Eco, Serdar Yalçın, KadirTokman, Alkumru, TOASTER 1 SLOT bianco,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.