Sigma70 kumanda kapağı ile banyolarınızı kişiselleştirin | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
Sigma70 kumanda kapağı ile banyolarınızı kişiselleştirin
16 MAYIS 2019, Persembe 10:24:23
Sigma70 kumanda kapağı ile banyolarınızı kişiselleştirin
İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, dört farklı renk alternatifine sahip Sigma70 ile banyolarda büyülü bir dünyanın kapılarını aralıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kişiselleştirilebilen kapak seçeneklerini ödüllü tasarımıyla birleştiren Sigma70, banyolarda kusursuz bir dengeye imza atmanızı sağlıyor. Ödüllü tasarımını kişiye özel tasarlanabilir kapak ile birleştiren Geberit Sigma70, banyosunda kendi kimliğini yaratmak isteyen kullanıcılar için ideal bir seçenek oluyor. Fazla güç gerektirmeyen kolay deşarj, cam ve metal yüzey seçenekleriyle banyolara mükemmel uyum sağlayan kumanda kapağı, duvarın birkaç milimetre önünde yüzer bir görünüm hissi veriyor. 

Materyaller ve tasarımlarla oyun oynayın…

Beyaz, siyah, toprak rengi ve paslanmaz çelik ile kullanıcısına dört farklı renk seçeneği sunan tasarım, banyolarında sofistike bir ambiyans yaratmak isteyenlerin tercihi oluyor. Kapak seçeneklerine ek olarak kullanıcının beğendiği bir yüzey veya desen uygulanarak banyoları kişiselleştirme imkanı sunan tasarım, banyolarda sınırsız yaratıcılığın ismi oluyor. Hidrolik servo deşarj teknolojisi sayesinde hafif bir dokunuş ile deşarjı başlatarak maksimum temizlik sağlamanın ötesinde sade tasarım dili ile duvarın birkaç milimetre önünde konumlanan ödüllü tasarım, tasarıma olan bakış açınızı yansıtmanıza da yardımcı oluyor.

Cam ya da paslanmaz çelik seçenekleriyle Sigma70, yüksek kaliteli malzemenin, birinci sınıf işçilikle birleşmesinden doğarak banyosunda kalitenin yanı sıra zarif bir görünüm isteyenlerin aradığı ilk ürün oluyor. Sigma gömme rezervuarlarla da uyumlu olan Sigma70, yaşam alanını farklılaştırmak isteyenleri alternatif çözümlerle buluşturuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 513 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Sigma70 kumanda kapağı ile banyolarınızı kişiselleştirin 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
afet, Hatay Stadyumu, Metin Türk, Allora Beytepe, konsept, KFC, KYKYapı, Dizi Film Paketi, Besa İnşaat A.Ş., “Çanakcılar Arkeoloji ve Etnografya Müzesi”, EuroBLECH 2018, DB Mimarlık-Bünyamin Derman, 1/3-inç HD CCD görüntü algılayıcı, Mimaristudio, ISD, 
Austrotherm, Rekabet Kurumu, Yirikler İnşaat , Çevre ve Şehircilik İzmir İl Müdürlüğü, Kelebekler Vadisi, Akdeniz İnşaat, “Vaditepe”, Şehir Hastanesi, 42 Maslak Projesi, Mükremin İlhan, Kartall Mesa, Kiptaş Fuaye Süreyyapaşa, MİNT Çağlayan, EmaarProperties, Mustafa Toprak,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.