Sigma70 kumanda kapağı ile banyolarınızı kişiselleştirin | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Sigma70 kumanda kapağı ile banyolarınızı kişiselleştirin
16 MAYIS 2019, Persembe 10:24:23
Sigma70 kumanda kapağı ile banyolarınızı kişiselleştirin
İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, dört farklı renk alternatifine sahip Sigma70 ile banyolarda büyülü bir dünyanın kapılarını aralıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kişiselleştirilebilen kapak seçeneklerini ödüllü tasarımıyla birleştiren Sigma70, banyolarda kusursuz bir dengeye imza atmanızı sağlıyor. Ödüllü tasarımını kişiye özel tasarlanabilir kapak ile birleştiren Geberit Sigma70, banyosunda kendi kimliğini yaratmak isteyen kullanıcılar için ideal bir seçenek oluyor. Fazla güç gerektirmeyen kolay deşarj, cam ve metal yüzey seçenekleriyle banyolara mükemmel uyum sağlayan kumanda kapağı, duvarın birkaç milimetre önünde yüzer bir görünüm hissi veriyor. 

Materyaller ve tasarımlarla oyun oynayın…

Beyaz, siyah, toprak rengi ve paslanmaz çelik ile kullanıcısına dört farklı renk seçeneği sunan tasarım, banyolarında sofistike bir ambiyans yaratmak isteyenlerin tercihi oluyor. Kapak seçeneklerine ek olarak kullanıcının beğendiği bir yüzey veya desen uygulanarak banyoları kişiselleştirme imkanı sunan tasarım, banyolarda sınırsız yaratıcılığın ismi oluyor. Hidrolik servo deşarj teknolojisi sayesinde hafif bir dokunuş ile deşarjı başlatarak maksimum temizlik sağlamanın ötesinde sade tasarım dili ile duvarın birkaç milimetre önünde konumlanan ödüllü tasarım, tasarıma olan bakış açınızı yansıtmanıza da yardımcı oluyor.

Cam ya da paslanmaz çelik seçenekleriyle Sigma70, yüksek kaliteli malzemenin, birinci sınıf işçilikle birleşmesinden doğarak banyosunda kalitenin yanı sıra zarif bir görünüm isteyenlerin aradığı ilk ürün oluyor. Sigma gömme rezervuarlarla da uyumlu olan Sigma70, yaşam alanını farklılaştırmak isteyenleri alternatif çözümlerle buluşturuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2537 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Sigma70 kumanda kapağı ile banyolarınızı kişiselleştirin 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İzmirFolkart, NASA, Venedik Bienali 14. Uluslararası Mimarlık Sergisii, Gamze Elibol, İl Özel İdaresi, Melikgazi, Sika Türkiye, ConocoPhilips” , Yörsan Gıda, Emerson Network Power, Hak Yapı, Ahmet K. Erciyas, Bayram Ayçiçek, BLANCOSUBLINE-IF, Cüruflu Çimento Öğütme Tesisi, Braas Thermomanto, Jo Confino, GHE, Double Park Residence, Duygu Yarkadaş, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojileri Fuarı , Beykoz Lojistik MYO Lojistik Uygulamaları ve Araştırma Merkezi , 1/3-inç HD CCD görüntü algılayıcı, N Loft , “akıllı şehirler” , Euromoney Gayrimenkul Ödülleri 2013, Thorsten Strughold , Aquaforce, ErdalÇelebi, Prof. Dr. Oğuz Cem Çelikv,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.