Baymak Klima Ailesi ile Bu Yaz Serinlikten Kaçamazsınız | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Baymak Klima Ailesi ile Bu Yaz Serinlikten Kaçamazsınız
16 MAYIS 2019, Persembe 10:07:42
Baymak Klima Ailesi ile Bu Yaz Serinlikten Kaçamazsınız
Baymak klima ailesi yeni ürünleriyle büyüyor. Klima ailesinde 5 yıl garanti sunan Baymak, 48-FSA salon tipi ve Elegant Prime Serisi duvar tipi klimalarıyla yaz sıcaklıklarında konforun ve serinliğin yeni tercihi olacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

4 mevsim iklimlendirme ürünleri ile tüketicilerin tercihi olan Baymak, bu yıl ürün gamına eklediği duvar ve salon tipi klimalarıyla yaz sıcaklıklarında serinliğin adresi olacak. Baymak klima ailesinin yeni üyesi Elegant Prime serisi duvar tipi klimalar, soğutmada A++, ısıtmada A+ enerji sınıfına sahip, çevreci ve verimli R32 soğutucu akışkana sahip olan klima inverter özelliğinin yanı sıra “Eco Mod” özelliği ile yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. “Favori kullanım” ve “Turbo mod” seçenekleri bulunan kısayol tuşları ile tasarlanan Elegant Prime serisi, 3 dakikalık güvenlik koruma özelliği ile elektrik ve çalıştırma hatalarına karşı da koruma sağlıyor. Wi-Fi uygulamasının opsiyonel olarak kullanılabildiği Elegant Prime serisinde bulunan aktif karbon filtreleme sistemi, sigara dumanı ve kötü kokuların emilimini sağlarken, gümüş iyon filtreleme sistemi de ortamın bakteri ve küften sterilize edilmesini sağlayarak kötü kokuları önlemeye yardımcı oluyor. 

Soğutmada ve ısıtmada A enerji sınıfına sahip, dört yöne otomatik yönlendirme sistemi ile yüksek konfor sağlayan Baymak 48 – FSA salon tipi split klimalar ise, bu yaz geniş alanların soğutulması için kullanıcıların tek tercihi olacak. Üç tarafında drenaj bağlantısı olan ve 5 ayrı fan hızı seviyesine sahip klimalarda bulunan LED ekran ise estetik ve konforu bir arada sunuyor. 

5 yıl iç-dış ünite garantisi ile kalitesine olan güvenini ortaya koyan Baymak salon ve duvar tipi klimalar, bulunduğunuz ortamda hissetmek istediğiniz sıcaklığa ulaşmanızı sağlayan “I Feel” teknolojisi, sessiz kullanım imkânı sunan “Silence Mod”, uyku modu, programlanabilme ve ortam sıcaklığını uzaktan kontrol edebilmeyi sağlayan LCD uzaktan kumanda ile bu yazın konforunu size bırakıyor. Bunun yanı sıra akıllı temizleme fonksiyonu ile klimanın iç ünitesinde oluşan tozlanma ve kokuyu ortadan kaldırırken buz çözme özelliği ile de klimanızın en yüksek performansla çalışmasını sağlıyor. Baymak klimalar, Türkiye genelindeki tüm Baymak bayileri ve Orange Store bayilerinde satışa sunuluyor.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


2590 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Elegant Prime, Baymak, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Baymak Klima Ailesi ile Bu Yaz Serinlikten Kaçamazsınız 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Palladium, AgencyGayrimenkul, Katip Çelebi Üniversitesi , Middle East , EmlakçılıkYasası, Artful Living, Adil Kırgöz , Ateş Çelik , Vezirköprü Orman Ürünleri, Neorion Hotel, Özaltın Holding, Ege Perla , Panorama, GREENGUARD Gold sertifikası, 7. Halı Tasarım Yarışması’, MustafaÖzsüt, Terra Ataşehir, Sultan Abdülhamid, Narlıdere, Universal Robots, Vergi Kanunu Tasarısı , "www.arsatrend.com” , Şişecam Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Kırman, E.C.A. , Cemdağ, Mükreminİlhan, Bitez İnşaat , kayseri, 42 prim, Omega60,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.